Tomorrow People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Luxury Hotel - Page 2 EZxKVDE
↳ Добре дошли!
!
Luxury Hotel - Page 2 Vd5Gyku▶Вие сте влезнали като:
Log in

I forgot my password

Luxury Hotel - Page 2 INhxvfC▶Най-ново:
Latest topics
» Станете наши приятели ;;;
Luxury Hotel - Page 2 EmptyMon Apr 07, 2014 7:13 pm by .Nathaniel

» Irena Salmon
Luxury Hotel - Page 2 EmptyMon Mar 24, 2014 1:44 pm by Irena Salmon

» Търся си половинка, fwb & бивши
Luxury Hotel - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 5:28 pm by Aphrodite.◆

» Търся си другарче за гиф рп
Luxury Hotel - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 5:27 pm by Aphrodite.◆

» Може би вълкът е влюбен в луната и всеки месец плаче за любов, която никога няма да достигне...
Luxury Hotel - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 5:15 pm by John Young

» Another girl with severe past which made ​​her to be a bitch (Rebekah M.)
Luxury Hotel - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 1:00 pm by John Young

» CHRISTOPHER&CAMILLE.
Luxury Hotel - Page 2 EmptyThu Feb 13, 2014 10:56 am by Camille.

» Гората
Luxury Hotel - Page 2 EmptyWed Feb 12, 2014 5:40 pm by Clara;

» Търся си друграче за минало или бъдеще
Luxury Hotel - Page 2 EmptyMon Feb 10, 2014 10:10 pm by Jessy Green

Luxury Hotel - Page 2 Pyrh8MP▶Top poster:
Luxury Hotel - Page 2 KTeTdGJ▶The Staff

Luxury Hotel

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Luxury Hotel - Page 2 Empty Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Wed Jan 15, 2014 9:57 pm

First topic message reminder :

Luxury Hotel - Page 2 306019_171_b
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down


Luxury Hotel - Page 2 Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Mon Jan 20, 2014 4:39 pm


Той се усмихна. Да, ако Кара не забележи, кой? Няма втора жена като нея. Мечта. Дори не можеше да си представи той да й изневери... Нямаше как да си го представи. Той въздъхна и поклати глава.
-Имах кошмари... – не искаше да й казва... Знаеше как ще реагира дори преди да й е казал. „Ами сънувах Никол, после Джедакая... Мисля, че нещо лошо ще се случи.” Да... Надали щеше да е добро събуждане. Знаеше, че това Кара ще го приеме като лъжа, когато разбере истината, но имаше поне малко време до тогава... Добре де, знам че е задник.. Не мога да го променя.. Как да убедиш подобен човек, че ще е по-добре да каже истината? Особено след като видя как Кара размазва лицето на Никол, а след това се опитваше да я удуши... Мда, няма как да й го каже. Току виж я намерила и случайно я бутне от някоя скала. Кара бе достатъчно умна, че да накара Никол да се самоубие и да не си цапа ръцете, въпреки че се бе изцапала старата. Джон знаеше това толкова добре, че не бе реално.. Една от причините поради които я обичаше. Той прочисти гърлото си и стана. Приближи се до мокачиното си и отпи една голяма глътка. Занесе й торбата с дрехи и се приближи до масата. Извади едната кутия с донъти и да... Погълна ги един след друг. Обичаше донъти. Шоколад, Баварски крем, бял шоколад... Боже.. Щеше да свърши заради сладко... Искаше да свърши заради сладко. Наистина! Ако не бе с Кара щеше да й изневери с тези донъти... Искаше му се да е в донъти, около донъти, под донъти, над донъти... Да живее в легло от донъти. Простена, когато впи устни в последният донът с бял шоколад, а пудрата захар покапа по блузата, устните носът... По целият Джон. Приличаше на секси дядо коледа с секси черни дрехи... Сериозно. А може би на снежен човек.  Все тая. Беше си като изваден от филм с Робърт де Ниро... Дори по-зле. Той остави кутията на масата. И отпи отново от мокачиното си. Опита се да почисти лицето си и се намръщи. Знаеше, че не е успял. Въздъхна и продължи да се чисти. Ново лошо чувство сякаш го покоси. Той простена и се хвана за главата, сякаш чуваше нещо подобно на глас. Не, не можеше да е истина. Простена отново докато вдигаше всички прегради. Нямаше как това да се случи. Но нима някой пищеше. Погледна уплашено към Кара и си пое дълбоко въздух. Всичко е наред... Всичко беше наред. Трябваше да се успокой. Мамка й и телепатия... Дори душевният му оргазъм от донътите ли щеше да развали?!
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel - Page 2 Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Mon Jan 20, 2014 5:05 pm

Щастие - само 6 букви, които придават на живота ни смисъл и го правят по-приятен. Щастието е относително понятие – всеки може да го получи по различни поводи. Само една малка усмивка от любим човек може да направи деня ни щастлив.
Всеки един от нас иска и се стреми към щастието. Надежда, че този ден ще бъде по-добър от предходния. Надежда, че една по една трудностите ще изчезват. И всеки ден, всеки един от нас се бори, опитвайки се да намери своето щастие. То е една усмивка, една прегръдка, целувка, ласка… Щастието е любов, нежност, приятелство; щастието е свобода. То е моментно, не може да си безкрайно щастлив, навсякъде и завинаги. Щастието няма причина и няма обяснение – то е човек, то е усещане, то е копнеж, то е спомен…
Щастието не е само един малък момент от нашия живот. То може да присъства във всеки един миг от съществуването ни, стига да го пуснем в сърцата си, да успеем да го съхраним и то може да остане винаги с нас. Когато човек е щастлив, той се чувства изпълнен с живот. Иска му се да изразходи цялата енергия, която кипи в гърдите му. В този момент за него не съществуват невъзможни неща, неща, които биха могли да го спрат.
Докато го наблюдаваше така щастлив Кара, се усмихваше. Радваше се, че тази сутрин щастието беше около тях, но в един момент сякаш всичко се изпари. Видя го как се хвана за главата, видя уплахата в очите му, а сърцето й сякаш за миг се сви. Заболя я като го видя, прехапа устната си притвори очите си и стана от леглото, облече дрехите си и се приближи до него и сложи двете ръце от двете страни на лицето му.
-Какво става Джон? – попита тя, явно имаше нещо, явно Никол се опитваше да се свърже с него. Не й се искаше, не й се искаше да е това, не искаше да бъде това... Затвори очите си и когато ги отвори се вгледа в неговите.
-Пусни я.. пусни я ако тя се опитва да се свърже с теб.. – каза му тя, като въздъхна лекичко, но не отклони очите си от неговите, просто седеше и се взираше в неговите. Не беше сигурна, дали трябваше да го направи. Той бе направил всичко това, за да е спокойна тя, но сега лично тя го караше да допусне Никол в себе си, знаеше й че това .. ако се случеше, тя щеше да застане отново между тях, да се появи отново връзката му с нея.
Но уплахата в очите му, не искаше да я вижда, чувстваше се неприятно, беше й неудобно да го вижда така.. не можеше да го гледа такъв.. Ами ако не беше това? Ако не беше Никол, а беше заради това, което си бе бил? Заради онзи серум?
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel - Page 2 Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Mon Jan 20, 2014 6:24 pm


Той се вгледа в нея, за да се убеди, че не го будалка.. Не можеше да пусне преградата, ако беше фалшива тревога... Не можеше да направи нищо... А всъщност можеше да направи всичко. Той затвори очите си  и поклати глава. Не можеше, не трябваше.. Не и след всичко. Нов писък прониза мислите му. Той падна на колене и простена. Искаше... Не можеше, не трябваше. Не! Не след всичко. Щеше да сложи край. Ако беше това, което мисли трябваше да сложи край... Но как се слага край на нещо, което не си избрал? Нещо което не си сторил?

Той стисна зъби и вдигна очи отново ккъм Кара усети вик в главата си и извика заедно с него. Всичко приключи за секунда.. Само секунда. Простена от тишината в мислите му. Усети как очите му се насълзяват. Нямаше главоболие, нямаше серум който тежеше на тялото му... Нямаше болка. Нямаше писъци. Всичко бе чисто, спокойно. Въздъхна. И тогава го чу.

„Джон! Боже Джон ти.. Аз... Съжалявам Ултра, те ме преследват!” гласът на Никол бе като някаква студена вода... Заля го,а думите й... Все едно бяха ледени остриета. Той се изправи и заговори на глас. Не искаше Кара да си помисли нещо.

-Къде си Никол?

„Не знам, бягам... За Бога влязоха в училище, представяха се за журналисти от списание „Модерна и красива” знаеш, че съм малко... Както и да е. Отидох, бях в час по физкултура.. За Бога още съм си с шортите... Не знам какво да правя,а ти...” тя млъкна и Янг изпита угризение. Той прехапа устна и заговори.

-Преди колко време се появиха?

„Вчера... Още ме следват... Не е един, долових нещо в мислите на едно от младите момчета... За теб и Джедакая.. Свързването ни... Дори не знам как успях да се свържа с теб, след тази дебела стена която изгради..” гласът й отново заглъхна, а Янг си пое дълбоко въздух. Добре. Всичко щеше да е добре. Щяха да се оправят. Той се загледа в Кара и отново чу гласа на Никол

„За Бога... Няма да те изям, помогнете ми.. Вие ме изгонихте... Вие ме извадете от тази каша.. Аз нищо не съм сторила!” и Джон й вярваше. Той кимна  с глава и докосна устни до тези на Кара.

„Къде си Никол... Какво виждаш?”

„Преди да завия имаше заведение „При Морис” или нещо подобно...”

Янг се опита да види мястото през мислите й и успя... Да живее Джедакая и това на което го научи. Той потърка лице и погледна Кара

-Сигурна ли си? Не искам да отивам ако не го желаеш.. Ще се справя с това.- въпреки, че сигурно щяха да я хванат и.. Да й ебат майката по всички възможни начини. Той искаше Кара да е щастлива... И винаги е било така. Неговото щастие бе, без значение.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel - Page 2 Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Mon Jan 20, 2014 6:46 pm

Слушаше го, чуваше всичко, което се случваше. Кара преглътна леко, а една вина заля отново тялото й. Тъкмо бе прогонила това скапано чувство, тъкмо го бе забравила. А сега й бе станало неприятно от това, че бе накарала от скапана ревност Джон да направи всичко това.
Притовори за миг очи, и прехапа устните си. Не съжаляваше Никол, съжаляваше това, че бе накарала Джон да го направи. В действителност в момента не се притесняваше какво ще се случи с нея, а какво ще стане ако Джон отиде да я измъква.. Пое си глътка въздух отново, но не можеше да го спре нали? Не не можеше нямаше и да се опитва. Но това, че я питаше.. беше нещо, което я накара да се замисли действително ако му кажеше „Не” после щеше да го накара да се самообвинява, ако нещо станеше Никол или щеше да обвинява нея.. което предполагаше, че рано или късно щеше да се случи. А ако му кажеше „Да” Никол отново щеше да се появи в живота им, отново щеше да прекрачва територията й, а това.. това не се нравеше на Кара..
Преглътна леко и докосна отново устните си до неговите.Затвори очи, а след като ги отвори се вгледа в неговите.
-Аз я забърках в това Джон.. не може да я оставиш... колкото и да ми се иска да ти кажа, остани. Не мога да го направя..чувството за вина ще ме разяде от вътре.. – отвърна му тя, като се опита да се усмихне леко, но просто не й се получаваше. Нямаше как, започваше да осъзнава, че всеки път, в който дойдат тук на тяхното местенце, всеки път нещо се случваше. Дали не беше от мястото ? Или беше от нещо друго.
Въздъхна леко и извъртя очи за минута, не искаше повече. Не искаше да се карат, за това просто щеше да се съгласи. Въздъхна леко.
-Ще те чакам да се върнеш в убежището. – леко се усмихна и погали леко лицето му, като отново просто седеше и се вглеждаше в очите му, сякаш това щеше да е последния щастлив момент, който щяха да имат, след като й бе пределно ясно, че Никол щеше а се върне.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel - Page 2 Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Tue Jan 21, 2014 4:04 pm

Той я погледна за миг и кимна. Някак си бе очаквал друг отговор, но... Но! Това нямаше значение. Нищо нямаше значение в момента. Той се телепортива при Никол и, когато момичето го видя се хвърли на врата му. Той се усмихна и се отдръпна. Не искаше нови скандали. Хващайки ръката й Джон потърка лице. Добре... Какъв бе плана?

Нямаше план, просто действаше. Да... Колко типично за Янг. Дръпна я и тръгна към края на улицата. Можеха да се телепортират в убежището! И щеше да направи именно това.

-Джон?- гласът на Джедакая го накара да се обърне сепнато. Зад него с няколко агента стоеше... Ушким човека с който бяха „приятели” С вдигнати пистолети насочени право към гърдите на Джон те го дебнеха като хиени....Това не беше очаквал. Мислите  на мъжа го заляха преди той да е успял да ги затвори „Мамка му.... Мислех, че връзката им е развалена” Янг пусна ръката на Никол и я дръпна зад гърба си.

-Какво искаш да кажеш с това Джедакая?

-Нищо не съм казал... Джон!

-Добре... Какво по дяволите си помисли кучи син такъв?

-Внимавай с езика синко.- Джедакая присви очи и поклати глава. Знаеше, че не може нищо да му каже с мислите си, заради телепатите в екипа му. Той присви очи сякаш правеше знак на Джон, но Янг изобщо не се и опитваше да разбере. Той го убиваше с поглед.

-Какво смятате да правите с това момиче?

-От сигурен източник знаем, че е може би по-добра от теб... Тя ще те замести в редиците ни. Отива в Цитаделата за... Сещаш се, малко горене.

След думите на мъжа от екипа на Джедакая Джон се хвърли към тях. Не, не за да пази Никол, поне не нея специално. Хвърли се към тях защото знаеше какво правят там, знаеше какво причиняват на хората, какви мъчения, опити. Познаваше жестоката болка. Това го накара да удари сляпото и да нападне. И не искаше да спре да напада. Вихрушката от юмруци и куршуми ги заля. Изстрелите оглушаваха задънената улица, Джедакая стоеше на страна и гледаше без да се намесва,а Джон удряше всеки които успее... Без да пропуск. Той приспа двама от тримата в екипа, но третия... третия го затрудни. Момчето бе жилаво и му отвръщаше със същата настървеност като неговата. Янг дори не се осъзна кога стана. Дали докато се опитваше да изтръгне пистолета от ръцете му, дали докато го удряше в стомаха с юмрук... Изстрелът го изненада и то много. Болката... Тя се появи по-късно едва, когато и тримата лежаха на земята приспани или стенещи. Той се обърна към Джедакая,а огнестрелната рана на корема му зееше. Той взе един от пистолетите и го насочи към Джедакая.

-Ще те убия! Какво искаше да правиш с нея! Защо?!

-Мислех си... Първо се успокой! Наистина Джон, прострелян си!

-Майната му! Какво искаш от нея!-той кимна към Никол и Джедакая вдигна ръце.

-Имаме нужда от хора Джон, а щом имаш връзка с нея, то тя е ти... Просто в друг... Пол.

-Ще те убия!

-Не няма! Ако ме убиеш ще те погнат и няма да спасиш никой! Няма да си героят който копнееш да бъдеш! Ще бъдеш жалък затворник в Цитаделата, докато откривателя си играе с мозъка ти.- усмихна се Джедакая убеден в правотата си.. И мамка му, копелето беше право. Щяха да ги открият, да ги убият... Или по-лошо, затворят. Той усети как болката се разпростира в тялото му. Затвори очи и натисна спусъка като насочи пистолета към краката на Джедакая. Естествено.. Не, за да го уцели, а за да го уплаши. Той повика Никол и хвърли пистолета в краката на мъжа.

-Мразя те.- прошепна преди да се телепортира заедно с момиче. Кръвта му шуртеше като фонтан. Кръвното му се забавяше и той почти загуби съзнание, когато се телепортира в Убежището. Никол го хвана точно преди да падне върху нея. Той простена и сложи ръка върху раната си.

-Провери за изходна рана!

-М-м-моля?

-Изходна рана Никол, има ли дупка на гърба ми!- момичето повдигна блузата му и кимна с глава.

-Добре... Значи ще живея.
Тя поклати глава и крепейки го тръгна към всекидневната.  Янг искаше да загуби съзнание, но по дяволите.. Не можеше.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel - Page 2 Empty Re: Luxury Hotel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum