Tomorrow People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Luxury Hotel EZxKVDE
↳ Добре дошли!
!
Luxury Hotel Vd5Gyku▶Вие сте влезнали като:
Log in

I forgot my password

Luxury Hotel INhxvfC▶Най-ново:
Latest topics
» Станете наши приятели ;;;
Luxury Hotel EmptyMon Apr 07, 2014 7:13 pm by .Nathaniel

» Irena Salmon
Luxury Hotel EmptyMon Mar 24, 2014 1:44 pm by Irena Salmon

» Търся си половинка, fwb & бивши
Luxury Hotel EmptyTue Feb 18, 2014 5:28 pm by Aphrodite.◆

» Търся си другарче за гиф рп
Luxury Hotel EmptyTue Feb 18, 2014 5:27 pm by Aphrodite.◆

» Може би вълкът е влюбен в луната и всеки месец плаче за любов, която никога няма да достигне...
Luxury Hotel EmptyTue Feb 18, 2014 5:15 pm by John Young

» Another girl with severe past which made ​​her to be a bitch (Rebekah M.)
Luxury Hotel EmptyTue Feb 18, 2014 1:00 pm by John Young

» CHRISTOPHER&CAMILLE.
Luxury Hotel EmptyThu Feb 13, 2014 10:56 am by Camille.

» Гората
Luxury Hotel EmptyWed Feb 12, 2014 5:40 pm by Clara;

» Търся си друграче за минало или бъдеще
Luxury Hotel EmptyMon Feb 10, 2014 10:10 pm by Jessy Green

Luxury Hotel Pyrh8MP▶Top poster:
Luxury Hotel KTeTdGJ▶The Staff

Luxury Hotel

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Luxury Hotel Empty Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Wed Jan 15, 2014 9:57 pm

Luxury Hotel 306019_171_b
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Wed Jan 15, 2014 10:22 pm

Не беше особено съгласна с него, все пак когато той я бе намерил разликата им бе 5 години, сега отново бе толкова, само че не знаеше, как тогава са гледали на нещата и как гледат сега на тези неща. Облиза леко устните си и извъртя очи, не знаеше какво трябваше да стане сега, но просто не искаше да се карат повече, не можеше да се кара повече с него. Изключително много отслабваше когато се караха, дори забравяше да сложи бариерата си. Усмихна се когато усети близостта на тялото му. Устните му по себе си, ръцете му галещи тялото й.. обичаше когато я докосваше, все пак Ръсел не беше прави и Джон не беше „дърво” напротив, Джон.. той беше прекрасен във всяко едно отношение, може би не точно във всяко и той имаше своите трески за дялкане като всеки от нас.
Аз и ти” повтори тя мислено, като просто щеше да изпълни желанието му, само след секунда впи устните си в неговите и просто ги телепортира на мястото, което той си бе пожелал, различно и специално точно като тях.
Прехапа устната си, когато се озоваха на леглото, а тя бе върху му, като просто заметна косата си на една страна и сложи ръцете си подпирайки ги на лактите си около главата му, приближи устните си към неговите и просто ги впи, страстно, с цялото желание, което беше започнало да изгаря в тялото й, както всеки пък когато беше с него, всеки път , в който той я правеше своя, сякаш беше за пръв път.
Сега това е нашето място” подхвърли в главата му като езика й разтвори устните му промушвайки се навътре намирайки своето място, там при неговия завъртвайки го в една от онези взривоопасни игри, които играеха всеки път.Беше изключително, бяха само те двамата, както трябваше да бъде, блокадата в главата й,сякаш бе издигната изключително силно искаше да заглуши всеки опит да бъде намерена не зависимо от кой, най – важния човек вече бе с нея и това не искаше да бъде променено, не искаше отново да бъде прекъснато както всеки път в последно време когато се опитваха да се осъмотят... И ето точно в този момент и тя спря да мисли всичко това, защото просто щяха да бъдат само той и тя.. както беше преди..
-Обичам те – прошепна тя отлепяйки устните си от неговите, а тялото й внимателно и ефирно се отърка в него.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Thu Jan 16, 2014 9:56 am

Хареса му смяната на обстановката. Той се засмя и ръцете му минаха по тялото й. Секунда по-късно се телепортира в бара на хотела и без да се замисли взе бутилка водка „Сива гъска” и след това мина през кухнята, действията му бяха бързи и никой не обърна внимание на появяването и изчезването му. Той се телепортира обратно в стаята при Кара и вдигна бутилката и шпрея сметана и ги остави на масата. Той се приближи до уредбата и се замисли за това,че не бе отгоровил на думите й... Да. Той не бе особено много от типа на „И аз те обичам,хайде да се оженим” По-скоро бе... Ами.. Джон. Постиднати емоций,гадно минало.. А и все още не бе особено въодушевен от мисълта за малкият пикльо, така че. Той се загледа в уредбата и докосна пръст до устните си. Имаше нужда от музика.. Нещо...
-Сега идвам.-телепортира се в стаята си и започна да рови в един от шкафовете.
-Мислех,че ще се забавиш.-той се сепна и се обърна. Видя Никол седнала на леглото му. Повдигна вежда.
-Ам... да дойдох да си взема... Какво правиш тук?
-Исках да видя спалнята ти.. А и ми е скучно при другите. Играят билярд и обсъждат неща,които не разбирам...-тя сви рамене и го погледна.
-Може ли да изляза?
-Не... По-добре да останеш тук. Повярвай ми.. Ултра вече знаят, че си еволюирала и ще те хванат.. Ще трябва да те спасявам,а това не е ... Приятно.-тя кимна с глава.
-Добре.. Както и да е. Весело.-Никол излезе от стаята му,а той потрепери. Може би от части го плашеше. Както и да е. Той взе диска с любимите им песни и се телепортира обратно в хотела. Той сложи диска в уредбата и се обърна към Кара като повдигна вежди.
-ИИии следващата песен е специален поздрав заа.- той вдигна пръст и я посочи.-Теб.
Мелодията и думите на Too close започнаха да изпълват стаята и той се приближи до леглото,като взе бутилката със себе си. Усмихна се и седна на ръба отваряйки бутилката.
-Наздраве за нас и за... Нас.-засмя се и отпи една голяма глътка,отдръпна устни от бутилката и ги докосна до нейните,като изля половината си глътка в устата й. Отдръпна се и се излегна назад в леглото.
Очите му се разходиха по лицето й и той прошепна.
-Имам чувството, че сам бягам от това което знам че трябва да направим....-защо бягаше? Защото някак си не можеше. Искаше я, но пак не можеше. Нищо не се променяше. Всъщност всичко се бе променило до такава степен, че в действителност бе по-объркано от всичко до сега.

John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 2:14 pm

Кара преглътна водката, като го погледна и изслуша думите му, да беше й ясно какво и как правеше, защо го правеше. Слушаше песента и просто не знаеше какво да му отговори. Не знаеше дали изобщо трябваше да му отговори..
-Да, проблема е Никол или това, че съм спала със Стефан... а може би и двете? – попита го тя, действително не искаше да прозвучи заядливо, не искаше да прозвучи грубо, но май не успя да сдържи неприятността от това, което й беше казал, в тона си. Да беше й станало неприятно, нещата определено не ставаха по – лесни и едва ли щяха изобщо да станат такива. Дори бе сигурна, че нещата щяха да станат още по – сложни.
-Нали за това сменихме хотела, Джон.. За да се чувстваме удобно и двамата.. а сега ти отново бягаш и се дърпаш от мен.. Не е честно. Не е справедливо... да продължаваш да ме наказваш. Не ме ли наказа достатъчно вече? – попита го тя, а песента сякаш я успокояваше и не й позволяваше да му говори така както му бе ядосана, не в момента не му бе ядосана, просто се бе почувствала неприятно от факта, че той не искаше да я докосне едва ли не онзи начин...
-Така ли ще продължаваме? Ще започваме и ще спираме, накрая какво? Дай ако искаш направо да го караме на платонична любов и какво ще стане на края? Нито ти можеш да издържиш без да го потърсиш от друга, нито аз.. това ли искаш? Ако е така давай продължавай, да ме наказваш и да бягаш. – продължаваше да говори съвсем спокойно с него, когато дръпна бутилката от ръката му и се изправи до седнало положение отпивайки една голяма глътка от нея, а след това му я върна. Връщайки се назад се облегна на лактите си и се загледа в тавана, да рано или късно или щяха да се разделят или да се намразят или и тя не знаеше, но с всичко това, сякаш не можеха със сигурност да пренапишат съдбата си, защото той беше свързан с Никол, тя със Стефан, чудеше защо за бога не бяха свързани те двамата ами.. се бе получило така.
-Явно на съдбата не й пука кой с кого иска да бъде и кой кого обича... тя си е взела скапаното решение и ни го набутва в очите..
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Thu Jan 16, 2014 2:51 pm

Отново я слушаше без да продума. Окей. Нямаше да спори. Може би просто наистинабеше така както тя казваше. Той нямаше да я докова... Щеше да се стигне до това, че накрая да отиде при друга и тя щеше да отиде при друг. Всичко между тях щеше да отиде по дяволите,защо? Защото не можеше да преглътне тъпото си его... Да. Наистина сам щеше да е виновен за това,което можеше да се случи. Той остави бутилката на земята и стана от леглото. Нямаше да говори повече с нея. Не му се говореше. Той свали якето си и го хвърли на земята, последваха го блузата и обувките. Тръгвайки към банята свали дънките си и след това боксерките. Той пусна водата, и голямата бяла вана започна да се пълни с вода. Приближи се до шкафа под мивката и го отвори,като извади всички соли и глупости от него. Изсипа половината в голямата вана и затваряйки очи вдигна ръка,а секунди по-късно в нея се озова гърлото на бутилката. Той отпи една голяма глътка и погледна към ваната която се пълнеше стопла вода и пяна. Провери температирата и свивайки рамене влезе вътре. Остави бутилката на поставката и се потопи под водата,като отпусна всички прегради. Не искаше да мисли за нещо лошо сега. Не искаше да говори с никой.. Кара, Никол, Ръсел... Дори и Зоуи въпреки,че момичето му допадаше като човек. Изобщо не искаше да се напряга с нищо. Нито сега,нито после. Даже искаше да се удави и може би правеше иемнно това. Застанал със затворени очи под водата той се наслаждаваше на тишината и покоят в мислите си. Нямаше свързване,нямаше проблеми. Тишина. Е.. Появи се проблемът с.. Дишането. Той бързо подаде глава на повърхността и си пое дълбоко въздух. Вдигна ръце и потърка лицето си. Прокараръце през косата си и облегна глава на ваната. Очите му се впиха в тавана и той поклати глава. Всичко това бе адски,адски шибано. Пресегна се за водката и отпи една глътка. Харесваше му този хотел. Беше приятно и уютно.
Усети някакво странно притеснение, това го издразни. Не беше неговото притеснение. Той удари с ръка по повърхността на водат аи отново се потопи,като стисна очи.
„Няма,няма!НЯМА! да ги допускам. Няма!” искаше почивка от всички тези драми и бози.. Омръзваха му. Все трябваше да се съобразява. Все трябваше да търпи. Стига вече.
След повече от минута отново подаде глава на повърхността и отпи от водката. Той вдигна ръка и бавно започна да издига една кръгла топка енергия. Играеше си с нея, дори се замисли да ли да не жунглира с още няколко такива... Но щеше да е доста неловко ако се случеше Кара да реши да влезе.. Въпреки че познавайки я сигурно вече бе отпрашила на някъде. Може би дори при Стивън... Хах. Или не... Може би се цупеше.. Все тая. Нямаше да се извинява. Тя беше жената,ако го иска може да си го вземе....
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 3:29 pm

Да разбира се, че нямаше какво да каже.. разбира се, че нямаше какво да й отговори, какво бе очаквала? Точно това или може би по – лошо, може би щеше да й се заяде, но не го бе направил. Просто нищо не беше казал. Не знаеше какво да направи веече искаше толкова много да са заедно, а сякаш всичко това.. сичко което се случаше... беше прекалено много, за да го направят, а й той почти не й даваше шанс.. да бе почнал да се държи малко по – нормално, но това не го оправдаваше, че продължаваше да бяга.. Действително какво щеше да стане, колко време щяха да издържат, само на любовта си? Месец? Два?Три? По – малко? Колко?
И ето отново тя беше виновна, тя трябваше да иде при него, ама абсолютно не справедливо беше всичко, което им се случваше, той й се бе нацупил. Защо? Защото бе казала истината, беше казала самата реалност? Нямаше да избяга този път, щеше да остане, да иде при него и просто тя нямаше да бяга, както той правеше. Миналия път бе избягала, може би и това беше лошото, може би това бе направило проблемите им още по – големи. А й все пак като, че ли Джон бе направил крачка напред, като бе дошъл самия той да я потърси, но в момента отново правеше една назад... Не беше честно, не трябваше да е така... Стана от леглото и съблече дрехите си, като се приближи до шкафа и извади един халат, като уви тялото си в него и без да се замисля повече влезна вътре виждайки го какво прави, седна на ръба на ваната и леко с връхчетата на пръстите си, започна да минава по водата. Загледа се в нея и малките формички който се образуваха след пръстите й.. В момента наистина се радваше, че бе вдигнала бариерата си и абсолютно нищо и никой не я закачаше. Прехапа леко устните си, като вдигна лицето си към неговото..
-Издържа два месеца, без да ме докосваш от инат? Колко още можеш да издържиш, без ти да ми изневериш? – подпита го тя съвсем нормално, без абсолютно никакви задни мисли, без дори да го мислеше... просто го попита съвсем мило и нормално. Като развърза хапата, а едната му страна се спусна леко като перце по кожата й.. Да и тя не знаеше какво се опитваше да направи....
-Казах ти да запомниш сделката, която си направил с мен, Джон..а това да бягаме един от друг, не беше включено в нея.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Thu Jan 16, 2014 4:46 pm

Когато тя влезе, очите му веднага се приковаха на лицето й. Ако Ръсел беше тук сигурно щеше да попита „Брато.. Ти гей ли си?” но слава Богу.. Него го нямаше. Той сведе поглед към водата,като подсъзнателно се чувстваше.. Неудобно? Нима му бе неудобно,че е гол пред нея? Не,надали... А може би бе именно това. Все пак както и да  погледнеше нещата между него и Стефан имаше голяма разлика... Огромна дори. Джон беше добър, но не можеше да бъде убеден в това колко добро е момчето.. Така че. Той се загледа във водата и отново взе водката,когато пръстите й се приближиха до повърхността. „Мамка му” помисли си част от него и той прокара език по устните си при думите й.
-Секса не е от такова значение за мен.-той сви рамене и се прокле сам за това което си бе помислил... Наистина нямаше нужда тя да го прелъстява. Надали щеше да има особено голям ефект освен да се ядоса... А и той не се ядосваше толкова на нея,колкото на онзи... Искаше да го удуши. Тя беше неговото момиче. Щеше да й прости всичко... Буквално всичко, но... Да,да... Тя трябваше да му прощава,а естествено това нямаше особено голям ефект... Джон се чувстваше виновен.. Дори вече,когато се запознаваше с някой щеше да казва „Хей здрасти,аз убих Роджър,защото Ултра ме програмираха, между другото се казвам Джон. Приятно ми е. А да, да знаеш че тази която обичам може да спи с теб и няма да ти кажа нищо,понеже я обичам. Хайде сега моля те имай уважение към мен и да ходим да те науча как да се телепортираш.. Всъщност май няма нужда. Отиди при Стефан. Чао”... и какво по-дяволите мислеше? Уважение? По-скоро трябваше хората да имат снисхождение към него... Колко се бе променил. Всичко се бе променило. Идеше му да се самоубие, за да сложи край на това... Самосъжаление. Точно това беше... Самосъжелание, себе омраза... Отрицание. Той прочисти гърлото си и отпи няколко големи глътки от спиртната напитка,като игнорираше изгарянето в гърлото си. Искаше да се замае... Искаше много да се замае. Така да го хване,че да не може да мисли изобщо. Той отново отпи и чак тогава прокара поглед по Кара. О, по дяволите... Сделки? Да.. Сделки. Идеално. Това бяха сключили... Сделка. Той я бе предложил. Защо алкохола не го хващаше? Той прокара сините си ириси по извивките й и сви устни. Винаги е знаел,че е красива. Идеална.. Всеки мъж я желаеше... А той си мислеше, че като я остави под земята това ще промени нещо.
-Аз съм глупак... Огромен глупак Кара... Искам те... Повярвай ми,искам те но не мога да..-той вдигна ръка опитвайки се сякаш да каже нещо само с жест и остави бутилката.
-Просто не мога... Знам че трябва... Знам,че е хубаво,но... –той зарови лице в ръката си и това самосъжаление се превърна в смях. Дори не знаеше защо се смее.... Господи. Може би наистина алкохола го хващаше? Да, определено. Вдигна глава и я погледна отново.
-Кара защо си с мен? Сериозно те питам... Какво ти давам аз.. Имам в предвид. Наистина не ме бива в нищо... Всички ме мразят заради това,което сторих. Излъгах те... Лъгах те толкова време... Аз съм, буквално едно нищо. Просто убиец,а ти... Имаш такова светло бъдеще.. Защо си тук с мен? Защо хабиш времето си с мен? –въпроси които нямаше сили да попита в трезво състояние... Определено нямаше сили за това. Дали за да попита.. Или просто нямаше сили да чуе отговора... Което и да беше... Мамка му беше му трудно.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 5:07 pm

Повдигна веждата слушайки го, не била важен? Не можеше, не знаеше дали алкохола го е хванал или просто всичко това беше в повече и се беше побъркал. Наистина ли всичко това му влиаеше по този начин. Нали щяха да са той и тя, а не той тя и проблемите им? Нали щяха да забравят миналото, защо отново се връщаха на там, защо отново мислеха за това, което е станало, а не за това което щеше да стане утре, как щяха да се събудят, как щяха да се усмихват.. Не не можеше те отново трябваше да говорят за миналото, не беше това.. и отново сякаш не бяха провели онзи разговор в стаята, явно просто наистина нямаше да успеят. Но тя искаше да е с него, не само защото го обичаше, не само за това, той беше всичко за нея, всичко което бе искала някога въпреки всичко, въпреки всички.. Бореше се сама със връзката, която имаше със Стефан, опитваше се да я потиска, докато сама не изчезна.. Но сега.. сега нещата не опираха до Стефан, опираха до тях..
Трябваше да мислят, за тях, а не за това, което се бе случило.
Кара поклати глава и въздъхна дори не беше сигурна как трябваше да започне, не беше сигурна, какво точно трябваше да му каже, за да й повярва. Беше му казала колко много й бе липсвал... искаше да му каже колко много го обича, но това нямаше да е достатъчно, защото нямаше да успее да опише само с тези две прости думи, всичко, което действително изпитваше към него.

-Защо съм с теб? Наистина ли ми задаваш този въпрос? – облиза леко устните си, беше с него, защото.. как можеше да му го обясни с прости думи, как можеше изобщо да намери думи, да го обясни, да си признае защо беше с него... прехапа устната си опитвайки се да подбира думите си.

Спомням си, когато всичко в мен беше мъртво... Сърцето ми не искаше да чувства, страхувах се от всички и всичко около мен. Нямах надежда, нямах цели... Бях просто прашинка от този свят. Свят в черно бели цветове, свят, изгубен сред забързаното си ежедневие. И един ден се появи ти... Ти събуди в мен всички чувства, всички желания. Даде ми това, за което си мечтае всеки човек. Любов... Любов, чиста и невинна като дете... Красива като залез, уханна като розите... Накара ме да проумея колко е красив света около мен. Благодарение на теб открих смисъла на живота.” – започна тя в мислите му, като се усмихваше докато му го говореше, не знаеше колко още можеше да каже, дали можеше да каже още. Когато думите й свършиха.. тя го погледна и вглеждайки се в очите му просто продължи.
- Искам времето да спре заради нас. Да се наслаждавам на всеки един момент, да знам, че не съм пропуснала нищо. Защото всичко, свързано с теб, ме кара да се чувствам както никога досега.Ти си моето сърце... Ти си моята душа... Ти си всичко онова, за което съм страдала досега. Ти ми даваш това, което никой досега не успя.Не ми трябва рай... Защото когато си мисля за теб, съм в рая. И просто думите Обичам те не намират смисъла си, защото не са достатъчни, за да ти обясня какво изпитвам, Джон. – свърши тя, вдигна леко ръката си, като я доближи до лицето му и погали кожата му нежно, в същност това беше всичко, което изпитваше, не беше с него защото трябваше, а беше с него, защото чувстваше всичко това.
-Заради всичкото това съм с теб, лъга да..но когато обичаш истински, Джон правиш компромис, а и ти не си виновен, за това което са ти причинили, не си виновен, за това че са ти изпържили мозъка.. може и да си го искал, но след това си се осъзнал, а това е най – важното, рано или късно всички ще го приемат.

- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Thu Jan 16, 2014 5:34 pm

Гледаше я и сякаш не я виждаше.... Искаше да вярва, дори може би вярваше. Нямаше нужда да му е трудно. Той потръпна при допира на ръката й с лицето му. Част от него, онази която всички мразеха злорадо попита „И Стефан ли докосваш така?” но онази.. Самосъжаляващата се, изпадналата в алкохолна депресия... Тази негова страна бе напълно съкрушена. Той вдигна глава към нея и поклати глава.
-Мразя факта,че съм като пластелин в ръцете ти... Винаги си можела да ме накараш да направя всичко,което ти самата желаеш. Винаги съм бил готов на всичко за теб... Това не мога да променя... Мразя факта, че съм като оголен нерв щом стане дума за теб... Мразя това, че те търся в лицата на всички... Мразя себе си, че не мога да се откъсна от теб, успях да се откъсна от дома си, а от теб не мога... Мразя факта, че съ слабак... Винаги щом се отнася до теб съм готов да унищожа всеки с или без способноста си да убивам... Повярвай ми... Мразя всичко това,мразя го защото знам, че не мога да мразя теб. Мога само да стоя като някоя пале да те гледам и да тръпна за думите ти, сигурно дори да гасиш фасове в тялото ми пак ще те обичам... Представяш ли си...- „Колко жалък съм,колко уязвим... Ако имаше дявол щях да му дам душата си, за да си добре ти.. За да ти спестя всичко това.” Той довърши думите си на ум и хвана ръката й. Изправи се,а водата започна да се стича по него. Ръцете му минаха около тялото й и той я вдигна,вкарвайки я във ваната. Уви бедрата й около таза си и отново седна. Може би бе пиян,но кординацията му си оставаше правилна. Той прокара пръсти по голата й кожа,а устните му се доближиха до нейните. Очите му се притвориха и той я целуна. Езикът му си проправи път между устните й. Тялото му се притисна към нейното,а пръстите на ръцете му галеха гърба и косата й. Той отделяше устни от нейните в кратки моменти вкоито си поемаше дъх. Тялото му бавно започваше да осъзнава, че може отново да се възбужда. Че отново я желае,така както трябва. Той отдели устни от нейните и ги спусна по врата й, надолу към раменете и ключицата. Задържа ги там и осъзнавайки, че ще продължи и този път няма да спре продължи да спуска устните си надолу. Едната му ръка мина острани по тялото й,помилва външната стран ана гърдата й и отмести копринения кичур кестенява коса,който покриваше съвършенството й. Откривайки го за себе си той подтисна всички мисли за това.. Сещате се, не бих го казала, че току виж телепатият му прорабпти и пак избеснее или по-лошо.. Започне да се смаосъжалява. Та да..
Той докосна устни до гърдата й, ръката му милваше ребрата й, другата галеше нагоре надолу по гърба й,като се спускаше все по-надолу към дупето й.
Джон докосваше с устни около зърното й,преди да ги сключи около него. По тялото му премина токов удар.. Не точно, но почти. Той простена и отдели устни от гърдата й,за да ги докосне отново до нейните. „О, слабост.. Твоето име е жена”-колко правилни мисли.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 7:11 pm

Ти си единствения човек, който ме накара да заплача от щастие, си ти. И за първи път в живота си не съжалявах за пролятите сълзи. Защото дори и те са знак за моята любов. Дори мисълта, че си далеч, не ме сломява. Напротив... Знам, че по един или друг начин ти споделяш любовта ми.Ти не си жалък, Джон...никога не си бил жалък.” Прошепна в съзнанието му тя.. не само го казваше, тя наистина мислеше всичко, това което му беше казала, нямаше второ мнение по въпроса.Докосването му бе толкова по – различно, бе точно това, което винаги бе искала, обичаше когато устите му и езика му докосваха нейните, даваше й всичко, от което някога бе имала нужда, нямаше нужда от никой друг, за да се чувства така,... цяла, обичана? Единствен...а тя единствена, така ли беше действително бяха ли такива един за друг или всичко беше просто в момента, въпреки всичко, за нея, той бе единствен, бе нейн, както тя беше негова.. точно така, нищо не беше моментно щяха да преодолеят всичко, заедно и тя го знаеше, нямаше съмнение в това, нямаше и да има... дали? Може би всичко щеше да се промени утре и просто да не успеят да се справят, както им се искаше..Кара докосна отново устните си до неговите, ръцете й се вплетоха в косата му и леко я потдръпна, пръстите й се спуснаха надолу описвайки тила му, спускайки се по гръбнака му надолу и после обратно нагоре увивайки ръцете си около вратът му, устните й се боричкаха нежно с неговите, а тялото й се притисна в нейното.. Всичко беше това, което искаше, всичко беше това от което имаше нужда, а тя имаше нужда да е негова, сякаш щеше да я изчисти напълно от допира на Стефан и всичко щеше да е нормално отново, щеше да е напълно и само негова, каквато беше вътрешно.
Защото тя беше именно такава, негова и само негова и не можеше да принадлежи на никой друг.. Не искаше да мисли, че си играе с него или пък, че й е кученце, защото той не беше това за нея, той беше мъжа, когото тя обичаше..
Ти не си всичко това, за мен Джон.. ти си най – прекрасното нещо, което някога ми се е случило, не искам да си мислиш това, което мислиш, това което казваш.. „ – прошепна по тихо в мислите му, докато тялото й все така се отъркваше в неговото, докато устните й обрисуваха лицето му, всяка негова линия, всяка негова черта, всичко това беше толкова важно за нея.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Thu Jan 16, 2014 7:57 pm

Той се стараеше всячески да се хване за думите й,но вижте.. Два месеца липса на секс.. Е, дори и Джедакая надали щеше да издържи. Що за глупост? Определено нямаше. Джон вдигна длани отстрани по тялото й, спря ги на подмишниците й и леко я повдигна. Устните му следяха нейните,а възбудата му. Е по-дяволите.. Трепереше за нея. Буквално. Той се настани под нея и бавно я притисна,прониквайки. Сексът във вана винаги е било нещо,което е искал да направи.  Той издиша срещу устните й и вдигна еднат си ръка приглаждайки косата й. Мамка му. Това беше божествено. И наистина всички стени в съзнанието му падаха. Точно в този момент нямаше нито една. Янг се усмихна и дясната му ръка се уви около ханша й. Направляваше движенията й. Топлата вода около него някак си успяваше да довърши екстаза. Той изви глава назад и се зарадва на широката вана, но имаше нещо което бе чувал.. По случайност от свой бивши приятелки... На тях не им харесваше. Джон простена, и зарови пръсти в косата й преди да се телепортира с нея на леглото. И двамата бяха мокри и това нямаше да зарадва камериерката на следващия ден,но мислите ли че им пукаше? Ни най-малко. Притискайки тялото й със Своето Джон определено не се интересуваше какво чува или защо го чува. Той повдигна бедрата й, а тялото му се извиваше към нейното, проникваше дълбоко. Гърлени стенания се пораждаха в гърдите му. Едната му ръка се вдигна по нейната и преплете пръсти в нейните.
„По дяволите” чу в мислите си и погледна към Кара. Щеше да попита какво? Но разпозна гласа...По дяволите. Повтори сам и вдигна глава от врата на Кара,а очите му се приковаха в прозореца. Той преглътна и тръсна глава,затваряйки съзнанието си. Не беше подходящ момент.. А и не искаше да знае на колко от това Никол бе станала свидетел. Той преглътна и отново се върна към действията си. Пускайки ръката й той се поизправи,подпирайки се само на ръце. Мускулите на корема му също се бяха напрегнали. Дишането му бе тежко, а биенето на сърцето му? Ръцете му се увиха около талията й и напрягайки се максимално той я изправи,ръцете му крепяха тялото й,а очите му се впиха в нейните сякаш в техен си танц на страстта.
Тазът му се движеше между бедрата й,като с всяко следващо проникване, сякаш успяваше да заличи собвтените си мисли. Това което Кара искаше от него.. Спомняте ли си? Тя винаги получаваше това,което иска от него.. А той дори не се осъзнаваше, че й го дава. Задържайки я в тази позиция, Джон не спираше с движенията си, докато мускулите на бедрата му не изтръпнаха. В този момент се телепортира до масата стояща в близост до прозореца. Сложи я да седне и подпря ръце от страни на тялото й. Устните му преминаха по нейните като повея на вятъра и отдръпна тялото си от нейното. Той прокара пръстите на едната си ръка по устните си,само за да я подразни и секунда по-късно пъхна палеца си между устните си. Очите му се приковаха в лицето й отново и той се усмихна,когато ръката му се настани между телата им,точно върху клитора й. Янг отново се притисна към нея,прониквайки изцяло и с лекота бутна тялото й назад върху масата. Свободната му ръка се покатери поплоският й корем,нагоре към гърдите й,нежно обгърна едната преди да я покачи към врата й, където я спря и вдигна главата й,за да продължи да гледа очите й.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 8:42 pm

„Любовта е създала всички организми, всички същества, Тя е родила слънцата.Човек като частица от единството в света е потопен в любовта.Когато говорим за божествена мъдрост, ние подразбираме всичката светлина на безпределното пространство, която никога не угасва. Светлината е дреха на мъдростта.Знанието от едно място не идва и светлината през един прозорец не влиза. Неизброими са пътищата на знанието, неизброими са прозорците на светлината."
Беше пуснал всичките си стени, а тя чуваше всичко, което си мислеше, което се случваше в главата й.. но точно в този момент.. точно сега не искаше да знае, не искаше да мисли за това, не искаше да мисли за Никол... но на едно се радваше, момичето трябваше да разбере, че Джон е нейн, както Стефан го бе разбрал и щеше да е най – добре да седи на страна от него.. Но нямаше да мисли за това, не искаше да мисли за това, а за него. Искаше да му даде всичко, което можеше да вземе от нея, да й даде това, което тя можеше да вземе от него и всичко да е отново по старо му, както беше в началото . Но в момента беше прекалено отпусната, прекалено чувствителна, усещаше всичко, което й причиняваше. Ръцете й се спуснаха по гърба му бавно, а ноктите й отново се забиваха сякаш живото спасяващо в него. Колкото повече го усещаше, толкова повече погледа й се премрежваше. Стоновете й на задоволство, сякаш преминаваха в нещо по – различно от обожание. Чувствали ли сте се сякаш губите представа за време и пространство, сякаш изчезвате от мястото на което се намирате и се озовавате някъде далеч отдавайки се на нечовешки плътски удоволствия, който караха всяко сантиметър че по тялото ви да изтръпва, а вие да се свивате от удоволствието на онзи заветен миг? Можете ли да си представите, колко лесно бе да бъде възбудена, до степен каквато тялото й започваше да изгаря, а слабините й да се свиват и отпускат? Стонче на удоволствие се откъсна от гърдите й, а сега просто нямаше кой да я спре да го направи. Устните й откъснати от неговите, докоснаха нослето му нежно, а вратлето й се изви на зад секунди по – късно разкривайки прекрасната й шия, но очите й не спираха да се впиват в неговите, чувстваше го толкова навътре в себе си, толкова запълващ я, правещ я своя, каквато трябваше да бъде, каквато беше и щеше да остане.
Твоя съм, Джон. Твоя” простенана едва ли не нежно в главата му. А интимността им ставаше все по жарка и желана. Искаше да го запази за себе си, във всеки един момент и знаеше, че той бе нейн, така както тя бе негова. Нямаше да принадлежи на никого другиго, едва ли щеше да срещне по – достоен мъж, чиято да бъде, и да го иска с цялото си сърце.
А секунди по – късно не издържала на наплива на страстите впи отново устните си в неговите, езика й се заплете отново с неговият въвличайки го в един страстен пожар.А след това просто отново ги отдръпна от неговите и се вгледа в очите му. Стонче, след стонче потапяйки се напълно в сладката агония, която я караше да изпитва Джон, бе толкова тихо около им.Само те двамата, а телата им се сливаха, точно както трябваше да бъде.Бяха напълно отдадени един на друг.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Thu Jan 16, 2014 9:12 pm

Думите й в съзнанието му бяха като афродизиак на възбудата му. Дяволското желание. Силният копнеж. Джон докосн аустни до нейните и захапа лко долната й устна. Едната му ръка мина по бедрото й.. По-точно връхчетата на пръстите му минаха по гладката кожа,от началото на бедрото й до средата на прасеца й,където спря и я хвана здраво. Движението му бе бързо и почти мигновенно. Вдигна я от масата и гърдите й се сблъскаха с неговите. Дъхът му излезе със свистене от гърдите и той се подсмихна. Държейки я здраво с двете си ръце Янг се телепортира. Отново. И не къде да е,а на балкона. Точно там където всички можеха да ги видат,където въздухът дразнеше кожата им. Косъмчетата на врата му настръхнаха,а влажната му кожа сякаш започна да гори. Той подпря Кара на парапета и погледна в очите й. Устните му отново се докоснаха до нейните и той прошепна.
-Моя си.- Вдигайки ръката си по гърба й,пръстите му преминаха по разкошната й коса, вплетоха се в нея, дръпвайки главата й назад. Разкривайки глатката кожа на врата й,за целувките му. Той отново отдръпна таза си от нея и заствяйки се да изчака започна да я целува. Свободната му ръка се прокрадна по кожата й. Докосваше ту корема й,ту ребрата й, вдигаше се бавно нагоре към гърдите й. Устните му продължаваха да я докосват, оставяше влажните си следи по кожата й. Той вдигна устни към ухото й и ги прокара по мидата преди да засмуче меката част. Дланта му в това време се бе спряла върху гърдата й, палецът му дразнеше възбуденото й зърно,а тялото му копнееше да я усети отново. Джон стигна с целувки до другата й гърда и отново пое зърното й между устните си,завъртя език около него и се отдръпна оставяйки студеният въздух да свърши останалото той отново сложи ръце под мишниците й и я повдигна. Пусна я да стъпи на земята и я обърна с гръб към себе си. Навеждайки я съвсем леко напред той мина с ръка отпред по тялото й стигайки до сърцевината й. Пръстите му започнаха да масажират отново клитора й. Янг се загледа в перфектно изваяният й гръб и просто не можеше да задържа съзнанието си. Нямаше сили да издига бариери... Не и сега. Той отмести косата й на една страна и обърна лицето й към себе си,за да целуне устните й. Тялот му отново се притисна в нейното,за да проникне в нея. Усети я, тясна, гореща... Жадуваше за нея. Езикът му буквално се закчаше с нейният,преди да премине към същината.. Но някак си.. В момента Джон бе в нея.. Бе в нея по всеки възможен начин. В тялото й, в мислите й... И надявайки се най-силно на това в сърцето й. Тялото му се отдръпваше и притискаше към нейното водено от първичният инстинкт. Устните му се отделиха от нейните,докато ръката му придъжаше лицето й обърнато към него. Пръстите му продължаваха да масажират клитора й,а всичко това... Е всичко това бе ясно видимо.. И повярвайте ми не само за Никол, но и за Стефан.. И на Джон изобщо, ама изобщо не му пукаше.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 9:56 pm

Не можеше да пази повече мислите си, не издържаше просто мислите й бяха публично достояние в момента, сякаш крещяха от удоволствие като нея и можеха да привлекат всеки. Беше в главата му, а това й носеше неизменимо удоволствие, знаеше и че той е в нейната, точно в този момент, сякаш нямаха никакви тайни един от друг, бяха изцяло отдадени, изцяло заедно. Тя беше с него по всякакъв начин и той също бе с нея, по същия. А това.. Това запълваше всичко, всичко което им беше нужно, за да се почувстват, добре.. да почувстват, че отново си принадлежаха. В момента действително не й пукаше, че Стефан щеше да види какво се случваше, даже се надяваше да го направи, за да разбере, че Кара беше единствено и само на Джон и по – никакъв начин нямаше да го нарани отново, не й пукаше, че Никол можеше да види отново какво се случваше. Защото не само тя не можеше да хаби силите си в момента, за да вдигне бариерата отново, но Джон също я бе пуснал напълно.. Бяха съвсем голи един пред друг, но същото и пред всички останали.. но нищо не им правеше впечатление..защото бяха заедно, той и тя.. двамата.. Тялото й потръпваше, люшкаше се при всеки негов тласък, мускулите й се свиваха, а въздуха й излизаше през свистене измежду устните й, той я пращаше на върха на екстаза, еуфорията я заливаше, караше тялото й да се свива и отпуска, да се наслаждава на всяко негово проникване, на всяко изпълване.. Имаше я по всякакъв начин, така както не я бе имал толкова отдавна.. Той беше всичко, което едно момиче можеше да иска, а тя трябваше да бъде глупачка, ако отново го наранеше, но нямаше да го нарани, защото нямаше да преживее да го изгуби.
-Обичам те, Джон.. влюбих се в теб, още в момента, в който те срещнах – призна си тя, през въздишки, а един стон на огромното удоволствие се откъсна от устните й, тялото й потръпна, мускулите й се свиха, а очите й които до преди минута се впиваха в неговите изпиващи ги, просто се притвориха, примижавайки й, на лицето й се появи онази сладка физиономия, а цветните картини, сякаш не искаха да спрат, докато тялото й се освобождаваше доведено точно до онзи край, никой не можеше да я накара да свърши по този начин, никой не я беше карал никога да се чувства толкова задоволена, освен него.Само той знаеше, как да го направи, къде и как да я докосне, за да я накара да умира от удоволствие, краката й сякаш омекнаха, но тялото й не се предаваше и го поемаше в себе си, усещайки как удоволствието, което преди няколко секунди се бе изляло от нея отново започваше да се покачва, в тялото й. Отново започваше да се напряга, отново почваше да го усеща все по- прекрасно в себе си. Просто не можеше да спре да се наслаждава на това, което й даваше, на това което й причиняваше...А най – красивото, беше че те бяха напълно разкрити един пред друг.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Fri Jan 17, 2014 7:59 am

Не можеше да понесе отдадеността й. Свиването и отпускането на тялото й. Приглушената музика идваща от стаята. Всичко толкова го.. Побъркваше. Караше да трепери от екстаз. Ръцете му отново я прегърнаха и телепортацията бе мигновенна. Защо се опитваше да мине през всички възможни места?Глупости! Той просто се върна обратно на леглото. Отпускайки тялото й върху пухените възглавници очите му отново се разходиха по лицето й. Господи колко беше красива. Част от него сякаш чу „Ще ти се” но екстаза му пречеше да мисли за това какво чува. Въпреки, че имаше лошото усещане, че всеки момент при тях може да се донесе някой той прокара едната си длан по тялото й,което идеално се извиваше под неговото. Бедрата му се отъркваха в нейните при всеки тласък. Едната му ръка се бе оплела в копринените й кичури коса, той докосна устни отново до нейните. Когато несъзнателно Джон се заслуша в песента,чийто ритъм следваше без дори да съзнава се усмихна. Беше една от любимите му. Винаги я асоциираше с нея. Или по-точно с деня,когато я откри. Сякаш чуваше разговора им... Част от него. Янг зарови лице във врата й,а екстаза минаваше като парен лукомотив по гръбнака му. Всяка частица от него изтръпваше. Всичко по тялото му потрепваше,изпаряваха се всички мисли свързани с песни, телепатия, минало, бъдеще... Дишането му ставаше все по-тежко, а сърцето му щеше да изскочи от гърдите. Той вдигна глава, искаше да се осъзнае, да продължи.. Но не можеше. Потъваше все по-дълбоко в нея. Всяка частичка от него гореше на кладата на екстаза, мускулите на коремът му се напрягаха,очертаваха се все по ясно. Тласъците му се забързваха, нямаха нищо общо с песента. Звукът от срещата на телата им ставаше все по-ясен и.. Да. Той затвори очи впи устни в нейните и вдигна и двете си ръце нагоре по нея, едната вплетена в косата й,а другата стсна завивката. Вълните на собственият му оргазъм не можеха да спрат. Сякаш свърши пет пъти един след друг. Лицето му почервеня, дъхът му гореше кожата й, а бедрата му се притискаха към нея след всеки спазъм. Искаше му се да изкрещи „ДА”, но не можеше нямаше сили. Може би щеше да заспи веднага,на секундата. Но и това не можеше да стори. Когато тялото му се успокой Джон отвори очи с явно нежелание и й се усмихна. Нещо в него прещрака.
-Не бих могъл да ти изневеря... Повярвай ми, няма с коя да получа нещо по-добро.-той се засмя и докосна устни до врата й. Не искаше да става или да се отделя от нея. Но уви след десет минути напрягане да не се отпусне върху нея той се просна по гръб върху леглото,а лицето му се обърна към нея. Усмивка на задоволство играеше на лицето му.
„Мисля, че ме мързи дори да говоря... А и главата ми е замяна” той се засмя и притвори очи. „И аз те обичам Кар....” Отговори на думите й.. Тези които бе пропуснал до сега.

John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Fri Jan 17, 2014 9:36 am

Една специфична усмивка, кото можеше да изгрее само на лицето на Кара се появи. Беше толкова доволна, беше толкова щастлива в този момент. Момичето се сгуши в него сякаш зависеше живота й от това, обичаше го повече от всичко, но сега.. сега просто не можеше да намери сили отново да започне да говори, беше й тежко, чувстваше се наистина пребита и изморена след всичките тези емоци с които се бе сблъскала именно този ден. Даже нямаше желание да стане от леглото да иде до банята, не се и интересуваше дали от нищичко в момента, най – важното за нея беше , че Джон беше там до нея и може би щеше да прогони всички лоши мисли, всички лоши чувства, щеше да я успокой и да спи за пръв път спокойно през последната два месеца . А докато мислите й я задълбочаваха, момичето просто се отпусна до толкова, че не искаше да помръдва, просто се бе сгушила, а връхчетата на пръстите й се разхождаха по гърдите му, правейки причудливи формички и очертавайки всяка линия на оформените му гърди.
Сякаш всичко това беше повече от прекрасно, мислеше си, че могат да останат тук вечно точно така, без да се интересуват от поредния еволюирал, без да се интересуват от Ултра просто те двамата.
Иска ми се да те скрия от света и да си само мой” – каза му тя усмихвайки се, сякаш това беше най – простото решение да се скрия от света и да не се разделят повече, заради някакви тъпи глупости, заради това което ставаше със свързването, защото знаеше какво бяха изпитали те, но предполагаше и какво бяха изпитали и Никол и Стефан въпреки, че на нея грам не й пукаше, нямаше и да й пука.
Защото това, което обичаше беше до нея, този който нямаше да подели беше с нея в момента, а двамата се бяха отдали на себе си, напълно и единствено в техния свят, къде бяха напълно разголени един пред друг и вече нямаха тайни, нямаше какво да ги сломи или да изкочи наяве, знаеха всичко а това беше най – важното. За нея беше важно, че бе отвърнал на думите й, въпреки че знаеше, че не обича да ги използва.. За какво трябваше да мисли за миналото, когато бъдещето им заедно сякаш бе станало все по – цветно след този ден, сякаш бе станало това, от което и двамата винаги бяха имали нужда.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Fri Jan 17, 2014 10:30 am

Блаженстовто и умората успяваха да вземат надмощение над ината му. Той прегръщаше Кара,а на устните му играеше такава усмивка,че... Да,все едно е извадена от списание за зъболекари.
„Аз съм само твой така или иначе бебчо...” поредните мисли които ставаха публично достояние. Бавно..Добре де. Бързо Янг се унесе в страната на сънищата. Изобщо дори не бе осъзнал,кога е заспал,но за първи път щеше да спи спокойно.. Или поне така мислеше. Все пак проблемите му се бяха.. Оправили? Да! И сега нямаше какво да го държи буден и да скита насам,натам. Дишането и пулсът му всичко се бе нормализирало. Съзнанието му бе чисто. Нямаше кошмари... Нямаше нищо. Всъщност сънят му беше... Ами интересен, донакъде дори скучен. Беше.. В гора? Да точно така. Беше в гора и обикаляше,сякаш търсеше нещо. От време на време виждаше нещо червено между дърветата, но не знаеше какво е. Незнанието го дразнеше,а усещането,че точно това червено нещо е това,което търси го.. Изяждаше. Той се затича,като надничаше между дърветата. Отново виждаше от време на време,червеното... Мамка му. Той се спря задъхан и се огледа.
-Хайде покажи се!-извика,а измежду дърветата се чу кикот. Женски кикот. Той се огледа и разпери ръце.-Кара?
„Грешка”гласът в главата му прозвуча троснато и той го позна.
-Никол?-отново кикот. Огледа се.-Какво правиш тук Никол?
-Посещавам те в съня ти.-засмя се момичето и се засмя отново. Джон вече се ядосваше. Не обичаше подобни игри.
-Защо просто не се покажеш.
-Ти искаш ли да ме видиш?-въпросът го заля,като студена вода и той се осъзна... Искаше ли? Май да.
-Да...-гласът му прекъсна и се огледа отново,не я виждаше. Тогава усети нечия ръка да мина по гърба му,по рамото и лицето й се появи пред него. Е не можеше да отрече, че е красива.Венец от червени цветя обрамчваше лицето й. Дългата й черна коса се стелеше по гърба й, очите й искряха,а червеното... Той преглътна поглеждайки надолу към тялото й. Облечена в червена блуза,която не бе никак дълга надолу бе с чорапогащник. Плътен,черен до над коляното и нагоре ставаше прозрачен. Уловила погледа му се завърта и той успя да види и задната му час, скъсан на места от бримките, той очертаваше идеално задника й. Янг отмести поглед. Не!Не трябваше да я гледа.
-Как го направи?-той посочи всичко около себе си и след това нея.
-Помоли Ръсел за един кратък урок...-тя плесна с ръце и се приближи до него увивайки ръце около врата му.
-Знаеш ли, че си много.. Мноого секси. –тя доближи лице до неговото и се удмихна. Беше толкова близко,а той сякаш не можеше да помръдне.-Харесах тялото ти.. Виждах го ясно.. В твойте и нейните мисли...- Никол едвам докосна устни до неговите,дори не можеше да нарече това целувка. По-скоро бе закачка. Той потрепери и дръпна глава,ръцете му се озоваха на талията й и тя се засмя.
-Кара не те заслужава! Защо си с нея?-ръцете на Никол минаха отпред по якето му и той отново преглътна.
-Обичам я.-отговори иНиколпоклати глава.
-Мен ще обичаш повече.-момичтео се вдигна на пръсти и прошепна в ухото му –Обещавам ти.-устните й засмукаха меката част и тя се дръпна от него.
-Искам да ти покажа нещо.-тя махна с ръка и дрехите му изчезнаха. Поточно блузата и якето. Янг се намръщи.
-Ще ти покажа нещо,което ще искаш нон стоп.
-Никол... Не! –тя изцъка с език и хвана ръба на блузата си. Започна да я повдига. Бедрата й се разкриха,продължи нагоре. Коремът,пъпът... Ребрата. Когато видя началото на извивката на гърдите й той се сепна и се събуди, изправяйки се до седнало положение в леглото. Беше потен и... Притеснен. Потрепери. Трябваше дори на сън да вдига преградата.... Или може би бе част от неговото подсъзнание? Тук не можеше да реши...
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Fri Jan 17, 2014 10:55 am

Кара не можеше да заспи имаше нещо, което я изнервяше, не знаеше защо... просто имаше лошо предчувствие, че нещо ще се случи, нещо ще я потресе и няма да я остави кротка.. Точно когато бе започнала да се унася, в приятната прегръдка на Джон, съня му я покоси, сякаш беше там и наблюдаваше всичко, чуваше всичко, виждаше го. А онова малко нахално същество беше в него, нахално влезнала, събличаща се, докосваща го. Кара щеше да я убие.. просто седеше и чакаше да види, до къде щеше да стигне малката мърла,щеше да я убие, дори и ако това значеше, главата й да се пръсне. „Не се намесвай” – каза в главата на Джон. Сякаш щеше да я чуе.Беше бясна, затвори съзнанието си, облече дрехите си и просто се озова в изоставеното метро,  тръгна по  коридорите знаеше много добре къде се намира малката мърла. Затвори за миг очи опитвайки се да запази самообладание, но не можеше, просто не можеше да запази контрол, малаката никаквица беше преминала границата, а тази граница щеше да й коства много.
Отваряйки очите си се телепортира вътре и бе да казва каквото й да  е било, без да й каже. Дори „Здрасти” запрати по нея енергия, като я разкара от леглото й, телепортира се до нея и я хвана за вратът вдигайки я във въздуха и удряйки гърба й в стената.
-Слушай какво кучко, стой далеч от него. Не се появявай в мислите му, не го докосвай, защото ще те убия. Повярвай ми не знаеш колко далеч мога да стигна. – започна тя, като я запрати в ъгъла, а след това отново се телепортира до нея, удряйки тупаник в лицето й. Не можеше да се овладее не искаше да го прави. Малката никаквица прекрачваше в нейната територия, а Кара нямаше да го позволи. Нямаше да позволи отново някой да ги раздели, а още по малко, седемнайсе годишна дрисла, която не знае къде й е мястото.
-Мислиш ли, че Джон ще обърне внимание на 17 годишна пикла? Мислиш ли, че ще замени мен, за някакво малко нищожество като теб? Стой надалеч от него не го докосвай, не стъпвай в стаята му, не се опитвай дори да говориш с него, защото следващия път, в който те видя наоколо лично ще те предам на Ултра и повярвай ми дори той няма да е способен да ме спре, ще трябва да ме убие, за да не те предам. А повярвай ми това няма да стане, защо? Защото съм убедена, че би убил първо теб, преди да убие мен. Да има неща за Джон който не знаеш скъпа! – наби й още един, преди да я запрати в другия ъгъл на стаята а момичето удари гръбнака си в стената. Можеше да си играе още толкова много с нея, да изкара цялата си ярост. На нея.
-И знаеш ли още какво? Ако пак се доближиш до него, или ти ще си тръгнеш или аз.. а повярвай ми знам, какво ще предпочете Джон. Защото кучко, той обича мен, а не теб. – отново я бе хванала за вратът и съскаше в лицето й, искаше да я удуши, да я остави едвам дишаща в ръцете й.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Fri Jan 17, 2014 11:15 am

Чувайки думите на Кара Джон се сепна. Мамка му, мамка му,мамка му. Той обу боксерките си възможно най-бързо взе останалите си дрехи и се телепортира в убежището Ръсел стоящ до билярдната маса повдигна вежда.
-Здравей плейбой.
-Къде е Кара?-попита задъхана,докато обуваше дънките си и се опитваше да навлече блузата през главата си.
-Мисля,че...-чу се трясък от една от спалните. Точно тази на Никол. По дяволите За един кратък миг Джон и Ръсел впиха очи единв друг и се телепортираха там. Мислите на Никол крещяха за помощта му,а тези на Кара... Ами. Лошо. Той се спусна между тях хващайки ръката на Кара. Отдръпна я от Никол и притисна тялото й към своето.
-Никол,как си?
-Мразя я.-проплака момичето и се свлече на земята.. Ръсел отиде до нея и повдигна лицето й,за да я огледа за отоци,а Джон погледна към Кара.
-Да не си полудяла? Защо го направи?-той я гледаше сякаш не можеше да повярва на очите си в какво се превръща Кобърн... Напоследък любимата му решаваше всичко,като размахваше юмруци. Той я държеше в ръцете си и в този момент чу гласа на Никол.
-Защо ме нападна? Джон! Тя е луда! Ти каза, че ще съм в безопасност, тук а тя влита в стаята ми... Напада ме... Сякаш сме в джунглата.-той прочисти гърлото си „Ники замълчи... Кара си мисли че си била в съня ми..” момичето ахна и поклати глава.
-Как ще съм в съня му? Аз дори не мога да чета мисли или да се телепортирам като хората..-тя изхлипа,а Ръсел ипомогна да стане.
-Хайде,ела да ти сложим лед, не искаш да се подуе,нали?-той се усмихна на Никол и я изведе от стаята. Джон погледна към Кара и прошепна.
-Аз съм виновен... Сигурно е защото не съм свикнал с това.. Свързване или нещо подобно. Съзнанието ми си прави шеги. Знаеш, че не ме бива в телепатията и така нататък... Кара... Не може да се нахвърляш на някой защото го сънувам.... За Бога.. Преди три месеца имах мокър сън с Джесика Клемънт... Не си спомням да си я убила.-той повдигна вежди и я притисна към гърдите си.. Едва сега осъзна,че беше облякъл блузата на опаки. Извъртя очи и помилвагърба на Кара.
-Стига... Недей да се ядосваш за подобни неща. Толкова добре си прекарвахме... За Бога ако си толкова ядосана набий мен....-той се отдръпна на крачка от нея и се вгледа в очите й. Какво ставаше с тях? С нея?...”И не си мисли за предаване в Ултра.. И Никол и ти оставате... Аз не убих Стефан, въпреки че можех... И ти няма да я убиваш... Не искам да я обичаш и да й се радваш. Тя е една от нас и е част от мен.. Не знам защо,но е така. Не можем да направим нищо друго освен да се примирим!Моля те скъпа....” заговори в мислите й и се надяваше да не я ядоса отново.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Fri Jan 17, 2014 11:32 am

Кара мигаше на парцали срещу него, ама той сериозно ли? Наистина ли я защитаваше? Наистина ли го правеше? Край, наистина това беше края. Нямаше две мнения по въпроса, всичко щеше да приключи сега и тя щеше да иде в Ултра, без дори да се замисли, не в действителност нямаше да иде, щеше да накара Ултра да дойдат при нея.
-Ти сериозно ли, Джон? ТИ НАИСТИНА ЛИ Я ЗАЩИТАВАШ? Чух пределно ясно какво каза, отностно това, че Ръсел й е помогнал! НЕ Я ЗАЩИТАВАЙ! Окей,искаш да я приема? Заминавай при нея тогава, аз няма да остана на едно място и секунда повече с нея. Или тя или АЗ, Джон. – заяви му тя като се беше отдръпнала от него, явно наистина не им бе писано, явно наистина нямаше да има това, което толкова много желаеше, което обичаше... и това й ставаше все по явно и по – ясно. Как можеше да си помисли, дори за миг, че всичко ще е наред. Една сълза се стече по лицето й, а тя я избърса яростно, нямаше да плаче. НЯМАШЕ. Не си заслужаваше да се бори повече, не искаше да се бори, нямаше как... нямаше сили...
-Щом е част от теб, нека тя остане. Аз си тръгвам, не искам да я гледам дори и за секунда. Има и огромна разлика, Джон! Стефан си живее в тях, не е постоянно пред лицето ти, не се явява в сънищата ми, и не се опитва да ме прелъстява в тях, защото пределно ясно му изясних, че аз обичам теб, ще бъда с теб и той не може да промени абсолютно нищо. Докато твоята малка лъжлива дрисла, се опитва да прави именно това. – отново заговори тя, като този път викаше срещу него, не й пукаше кой щеше да ги чуе, не й пукаше какво щеше да стане вече, защото наистина нямаше сили, нямаше да успее да се справи с това и тя го знаеше. Знаеше, че няма как да се пребори с малката лигла. Нямаше как да го накара да я разкара.. просто нямаше смисъл дори и да говори за това, защото знаеше какво ще стане, знаеше отговорите на всичко това, знаеше и какво щеше да стане накрая.
-Или ти ще ме убиеш Джон или аз ще убия нея, а в най – лесния случай ще ида при Ултра и ще ги оставя да направят с мен, каквото желаят и повярвай ми ти няма да ме спреш, защото ми писна от всичко това. Отказвам се от Нас, отказвам да се боря, отказвам се от всичко, защото не ми остана нищо, за което да се боря, след като ти най – нагло я защитаваш пред очите ми, най – нагло я оправдаваш, а тя не го заслужава! – продължаваше да му говори, в действителност май имаше късмета, че в момента не се бе телепортирала отново при нея и не я бе погнала нанова сметка, а този път вече не можеше да сдържи сълзите си, просто бяха по – силни от нея.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Fri Jan 17, 2014 12:44 pm

Той присви очи. Така значи... Тя можеше да има свързване с онзи...Какъвто там беше, можеше да търчи да му помага за всичко. Джон нямаше право дори да защити Никол? Е това вече бе в повече. Щом така щяха да играят той присви очи.
-Знаеш ли... Щом искаш това.. Няма проблем. Никакъв проблем. –той се телепортира при Никол и момичето го погледна с насълзени очи.
-Прибираш се.
-Моля? Нали не можех?-тя се изправи и го погледна.
-Можеш. Прибираш се. Ръсел.. Предай на Кобърн, да не ме търси. Ще се върна,когато преценя за добре.-той си пое дълбоко дъх и чу гласа на Ръсел
-Къде отиваш братле?
-Махам се от тук. Не искам да съм на това място. Омръзна ми,скандали,интриги,проблеми.
-Джон всичко ще се нареди,не можеш да си тръгнеш. –заговори Ръсел,но Янг нямаше нерви за това. Той хвана Никол за рамото и я телепортира пред дома й.
-Ами свързването?-попита момичето,а той поклати глава.
-Не се тревожи... Ще се погрижа за това. –тя кимна и го погледна в очите.
-Съжалявам.
-Има за какво.- той се телепортира отново и стъпи на твърдата земя в центъра на Ню Йорк. Приближи се до един от уличните телефони и набра номера на Джедакая. Отговорът не се забави.
-Да?
-Помогни ми.
-Джон?
-Да... Имам нужда да направиш нещо за мен... Сещаш се заради доброто старо време.
Мълчанието от отсрещната страна го изнерви. Той се подпря на стъклената стена обграждаща телефона.
-Какво искаш да направя?
-Искам да прекъснеш свързване.
-Чие?
-Моето и на едно момиче.
-Знаеш,че боли.. Нали?
-Майната му.
-Къде си?
-Аз ще дойда при теб... Помоли Стефан да те заведе в онзи ресторант от предната ни среща. Ела сам... –той затвори и потърка лице, вдигна всички прегради на съзнанието си и се замисли за ново начало,далече от този прокълнат град. Може би Европа? Знаеше за едно сборище на утрешни хора. Точно под Лувъра в Париж. Щеше да е приятно място. Той се телепортира в ресторанта и седна на едно от креслата,като оглеждаше хората. До къде го докара Джон?? А да,до под кривата круша. Половин или може би един час по-късно устеи нечия телепортация. Видя Стефан и му кимна,а Джедакая свали лентата от очите си. Мъжът се огледа и очите му се спряха на Джон. Усмихна се,а Янг поклати глава.
-Остави сантименталностите.-той се изправи и сложи ръка върху рамото на бившият си работодател. Телепортира се в другия край на града, малко преди Манхатън.
-Започвай.- Джедакая извади спринцовка от джоба си и няколко малки шишенца пълни с течност. Янг преглътна и нави ръкавите си.
-Не... Врата!-каза Джедакая и Джон присви очи.
-Ако ми направиш нещо със силите ще те убия!-заяви,а шефът му се засмя.
-Ще ти се иска, след това което ще усетиш.-подготвяйки спринцовката,пълнейки я с течност той натисна буталото и от иглата изскочиха няколко капки.
-Да видим още колко може да те повредим Джон.- Прошепна Джедакая и заби иглата във врата му. Усещайки как течноста се разлива във вените му Джон не почувства нищо и това от части го очуди... Но за кратко. Болката започна почти моментално. Сякаш някой разрязваше черепа му, тялото му, всяка частица от него. Той се преви и се хвана за главата,сърцето му щеше да изскочи. Усети нечия ръка върху рамото си и простена.
-Спокойно синко. Ще отмине.- шепнеше... Джедакая,а Джон извика. Мамка му.Болеше го.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Sun Jan 19, 2014 10:33 am

Усмивка отново ми на през лицето му. Щом щяха да играят така.. Няма проблем. Той прехапа устни и усети как потъва в мекото легло. Е... Беше оправено след последното им посещение... За жалост и сметаната я бяха взели. Но защо му беше да мисли за това сега. Той изви главата си към нея и впи устните си в нейните. Преобърна телата им и застана върху нея. Хвана ръцете й и ги вдигна над главата й.
„Знаеш ли, че дискът ни е все още в уредбата” засмя се в мислите й и за една секунда прилагайки най-сложната възможна телепортация, да е на няколко места едновременно той пусна музиката и целуваше врата й. Устните му спряха малко под ухото й и засмука кожата й. Щеше да й се наложи да ходи с шал поне една седмица. Когато отдръпна устни от кожата й, там зееше перфектна смучка. Усмихна се и продължи надолу по нея. Янг пусна ръцете й и прокара дланите си отстрани по тялото й. Пръстите му закачиха едвам,едвам външната извивка на гърдите й. Продължииха надолу до бедрата й. Той ги хвана и я дръпна надолу. Усмихна се, когато тялото й бе перфектно прилепено под неговото. Той притисна бедрата й със свойте и спусна едната си ръка меду телата им. Прокара отново пръсти по сърцевината й, главата му се зарови във врата й, където отново засмука част от кожата й. Музиката отново го накара някак си да влезе в ритъма й, пръстите му продължаваха да я дразнят,преди да хване члена си в ръка и да го насочи към нея. Проникна съвсем леко, само главичката вдигна глава и я погледна. Пръстите му отново се задвижиха по клитора й, масажираха го. Той съвсем леко се движеше в нея, наблюдаваше лицето й и се усмихваше. Успяваше да контролира тялото си, сам да се дразни.
Това май отговаряше на въпроса й, а? Със сигурност. Джон се надигна, подпирайки се на едната си ръка и в този момент потъна в нея. Изцяло. Усещането бе убийствено приятно. Той простена и дръпна ръката си от клитора й. Отново се приближи до нея и бавно започна да движи тазът си с онази така позната до болка чупка. Янг отново докосна устни до нейните, тялото му се отъркваше в нейното с всяко възможно движение. Устните му отново се спуснаха по врата й,а едната му ръка освободи косата й от ластика и впелет пръстите си в нея.
За първи път той се движеше толкова бавно. Въпреки дяволското желание да я обърне по корем и да... Да, да я чука както може, във всяка възможна поза. По всеки възможен начин. Искаше я точно така. Грубо, мръсно. Вместо това той не се чукаше с Кара.. Правеше любов с нея. Тялото му се забърза съвсем леко. Бедрата му повдигаха нейните с всеки следващ тласък. Янг доближи устни до ухото й и се усмихна.
-Кажи ми бебчо... Кажи ми какво искаш да направя.- той обичаше да изпълнява желанията й. Толкова бе подвластен на тази жена, че се възбуждаше от мисълта на нея да й харесва. Да й доставя удоволствие. Да. Това също като желанието му за груб секс.
Двете така се смесваха и бяха толкова здраво заплетени едно с друго, че рядко Янг можеше да различи, кое го влече повече.
Той прокара едната си ръка по нея и я спря на врата й,където я хвана и съвсем леко я стисна извивайки лицето й така ,че да може да целува устните й под какъвто начин пожелае.
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Sun Jan 19, 2014 5:50 pm

Изобщо не му обръщаше внимание, не я интересуваше какви белези оставаше по тялото й мъчение, сладострастно, изкушаващо, изпепеляващо, чувствали ли сте го някога, усещали ли сте някога как искате да се оставите на цялата красива агония да ви погълне, да ви накара да забравите абсолютно всичко, да оставите цялото си същество да бъде контролирано от човека, за който бихте дали и най – ценното си. Чувствали ли сте се така сякаш се носите на крилете на страстта, а възбудата ви взимаше заветна точка, но бивахте измъчвани и връщани в началото, където отново в корема ви се възцаряваше онзи ураган, готов да погълне всичко останало, което ви е останало и да изпепели съществото ви до неузнаваемост. Да се оставите на пожара в слабините си и да изригнете всеки миг. Да сте на ръба, но да не падате от него, защото любимия ви винаги е там да ви хване и да не ви позволи да полетите напълно, пробуждайки сладката агония в тялото ви, все повече и повече. Чувствата от всичко това, караха тялото на Кара, да се извива под неговото, стоновете й да стават все по сладки и желани, а сърцето й да иска да разкъса гърдите й, за да бъде пуснато на свобода, защото в противен случай ще се взриви, от високото напрежение в тялото й. Стоновете излизаха един през друг, не можеше да каже нищо, не можеше да направи нищо, защото не й бе позволено и това й харесваше. Харесваха й тръпките, който побиваха тялото й, харесваше й пожара, който я изпепеляваше. Всичко това й харесваше. Гласа й пресипнал, караш дори стоновете й да са едвам излизащи и дори в този момент да звучат сякаш, едвам се чуваха.
-Всичко, Джон.. всичко.. – простена високо тя, от агонията на бавните му движения, щеше да се побърка, тялото й щеше да изригне, а след това да рухне безпомощно под неговото, слабините й пулсираха, мускулите й се свиваха и отпускаха, искащи да го държат колкото се може повече вътре в нея. Да не го пускат да излезне от сърцевината й, усещаше го толкова прилепнал по страните си, че сякаш бе създадена именно за него, именно за това само и единствено той да прониква и да я има. Тялото й агонизиращо имаше нужда да облекчи себе си, да се остави на цветните вълни да го залеят, защото иначе щеше да експлодира. Не можеше повече, щеше да се предаде всеки момент и да остави облекчението да залее тялото й, да й даде онази минутка на удоволствие, чувствайки как всяко мускулче се напрягаше в нея, а тялото й сякаш застиваше за миг, не способно да направи нищо повече със себе си. Готова да даде всичко, само й само Джон да й позволи да достигне този край, да се слее напълно с него отново по – този начин.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by John Young Mon Jan 20, 2014 3:44 pm

Минаха четири часа, четири часа неспирни игри и хитринки. Наслада и може би малко болка, преди Джон да се просне изцеден до тялото на Кара. Той сложи ръка върху очите си и простена. Това беше.. Добро. Гърдите му, гърбът му... Всичко по него бе червено, изтощено и мускулите му отказваха всякакво действие. Дори гърдите му не желаеха да се повдигат,за да си поема въздух. Той лениво извърна глава към нея и налагайки на мускулите си да се движат сложи ръка върху коремът й.
-Обичам те.-е може би любовта на мъжете не минаваше през стомаха... Една педя по-надолу! Това е правилният отговор. Да, да... Не при всички-знам! При евнусите и да им се иска, няма как от там да им мине любовта- уви. А и все пак отдавна не живеем в свят с евнуси, а ако живеехме.. Джон нямаше да е един от тях.
Една дълга въздишка се откъсна от гърдите му и той се засмя.
-Уау.-успя да се отрони от устните му. Господи нямаше сили за нищо.. Нищичко. Той отпусна съзнанието си и се приближи до нея,прегърна я и някак си успя да ги завие.
Той затвори очи и се унесе съвсем бързо в сънища... Които не бяха особено сладки. Той видя Никол... Отново.. Но определено не бе нещо хубаво. Тя плачеше, агонизираше. Той изгони този сън.. Не съзнаваше как но успя да го изгони и да го замени със спомени.. Спомени от изминалото време с Джедакая, тренировките, обучението... Разговорите. Семейство- сякаш често тази дума се появяваше в съзнанието му. Не осъзнаваше как или защо. Но сякаш спомените и Никол.. Нещо общо имаше меду двете неща, но... Той се въртя в леглото цяла нощ. Дори бълнуваше. Когато сутринта отвори очи беше потен. Задъхан и сякаш не ис бе починал докато бе спал. Усещаше нещо. Притеснение... Напрежение. Нещо ужасно. Какво ставаше? Нещо не беше наред. Той се обърна към Кара и се заглед в спокойното й лице. Какво можеше да се обърка? Да се скарат отново? А може би не бе свързано с тях? Не.. Надали беше нещо за отношенията им. Те вече бяха добре. Много,много добре. Той преглътна и отмести един кестеняв кичур паднал върху красивите й черти. Усмихна се и помилва бузата й. Наистина я обичаше. Адски много я обичаше. Джон се надигна и я погледна, телепортира се в убежището и взе дрехите им, облече свойте и нейните дрехи и се телепортира в една пряка близко до магазин нa „ Dunkin Donuts” Влезе вътре и се усмихна на момичето зад щанда. Той я погледна и се усмихна.
-Добро утро...-загледа се в табелката с името й и прошепна.- Джени.-момичето се изчерви и сведе глава към плота. Нормално. Все пак Джон буквално меришеше на секс, косата му бе чорлава, по врата му дори имаше следи от нокти, устните му порозовели от хапането и целувките преди няколко часа... Няма как да му устойте- повярвайте. И Джени бе на същото мнение.
-Добро утро... Какво ще желаете?
-Искам мокачино, за вкъщи и... Какво ще ми предложиш? – попита ис е подпря на плота, прокара език по устните си и прокара ръка през косата си, ако се чудите защо бе цялото това шоу.. Първо, за да се позабавлява и второ.. Безплатното е по-сладко.
-Имаме промоция дванадесет понички, различни за...
-Няма значение Джени.-той се наведе към нея и хвана кичур скоса паднал от конкаста й опашка, сложи го зад ухото й и се усмихна.
-Дай ми ги. – момичето бе разтворило устни и се сепна след което кимайки с глава се зае да слага от поничките.
-Сложи повече с шоколад.- тя отново закима и след десет минути пред него стояха две кутии с донъти и двете чаши мокачино. Той взе подсладител за Кара и бръкна в задния джоб на дънките си. Момичето поклати глава, когато видя портмонето му.
-Днес... Днес първият клиент получава безплатно.... Поръчката си.- Джон се подсмихна. Да винаги действаше.
-Благодаря ти.. Джени.-наблегна на името й, след което се изнесе от магазина, сви в уличкат аи се телепортира в хотела. Остави торбите с донътите и дрехите на кара върху малката маса и се приближи с чашата мокачино до леглото. Прокара пръсти по кожата на гърба й и махна капачката на мокачиното. Усети как аромата се разнесе из стаята.
-Хайде слънчице, отвори очи и изгрей.- Джон остави чашата на нощното шкафче и целуна рамото й. От колко време не бе правил това...
John Young
John Young
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 722
Join date : 2014-01-12

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by - Cara Coburn. Mon Jan 20, 2014 4:10 pm

Възможно ли е да обичаш някого толкова силно, открито и в същото време толкова чисто? Да виждаш в него другата част от себе си. Да го чувстваш вътре в сърцето си, в душата си. Да усещаш болката му сякаш ти си жертвата, понесла удара. И онези трепети, когато видиш усмивката му, очите му, усетиш ръцете му обгърнати около теб, сякаш е твоят ангел пазител. Когато прекрасните думи, с които те дарява, фините целувки по челото, милувките му. И онова благозвучно "Обичам те!" , което кара пеперудките в стомаха ти да трептят толкова силно. Милионите пожелания за лека нощ, всеки път различни и уникални само по себе си. Да бъде винаги в милите ти, в съня ти, в мечтите ти. Тогава идва моментът, в който не искаш да се пренесеш в света на сънищата, защото реалността за теб е рай. Не можеш да забравиш радостната му усмивка, дължаща се на целувката, с която го будиш сутрин. Изпълненият му поглед с любов, когато първото нещо, което вижда си ти.Споделянето на радостта и болката с любимия човек... Онези прекрасни мигове, когато сте себе си, хванати здраво един за друг, вървейки по очуканите пътища на живота, безстрашни и уверени, те са незабравими!А минутите прекарани без него.... те са сивото ежедневие, време на бездействие, пропиляване на ценните секунди живот. Тези минути ни правят по-силни, държат ни в очакване за света на чудесата. И ето, че идва моментът, в който отново сме в нашия свят, изпълнен с любов. Когато го видим на прага, чакащ да зърне усмивката ни, онези сълзи, извиращи от очите ни, сълзи от радост, облекчение,че отново сме в прегръдките му...Мисли, мисли и всичко това, само защото отношенията им се бяха подобрили, даже можеше да каже, че в момента се чувстваше повече от перфекнто, а как можеше и да не бъде. Усети пръстите му минаващи по гръбнака й, чу думите и устните му близо до кожата й, а от това я полазиха дръпки. Не искаше да отваря очите си, но когато знаеше какво щеше да види, една малка усмивка се показа на лицето й. Усети и аромата на току що направеното мокачино..
-Ммм..мисля, че някой е ходил на разходка. – прошепна сънено, надигайки се от леглото и придържайки чаршафа, се приближи до него. Докосна устните си до неговите съвсем леко и ефирно, а след това взе чашата мокачино отпивайки глътка от топлата напитка.
-Пак ли успя да омаеш продавачката? – подпита тя, като се загледа в лицето му, изглеждаше наистина уморен, имаше малки сини кръгове под очите, присви своите, и приближавайки се още малко към него, остави чашата на масата и надигайки се на пръсти уви ръка около вратът му.
-Не си ли спал,Джон? Изглеждаш наистина уморен..Да не те боли отново главата или не можа да спиш?
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Luxury Hotel Empty Re: Luxury Hotel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum