Tomorrow People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EZxKVDE
↳ Добре дошли!
!
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Vd5Gyku▶Вие сте влезнали като:
Log in

I forgot my password

Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 INhxvfC▶Най-ново:
Latest topics
» Станете наши приятели ;;;
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyMon Apr 07, 2014 7:13 pm by .Nathaniel

» Irena Salmon
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyMon Mar 24, 2014 1:44 pm by Irena Salmon

» Търся си половинка, fwb & бивши
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 5:28 pm by Aphrodite.◆

» Търся си другарче за гиф рп
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 5:27 pm by Aphrodite.◆

» Може би вълкът е влюбен в луната и всеки месец плаче за любов, която никога няма да достигне...
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 5:15 pm by John Young

» Another girl with severe past which made ​​her to be a bitch (Rebekah M.)
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyTue Feb 18, 2014 1:00 pm by John Young

» CHRISTOPHER&CAMILLE.
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyThu Feb 13, 2014 10:56 am by Camille.

» Гората
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyWed Feb 12, 2014 5:40 pm by Clara;

» Търся си друграче за минало или бъдеще
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 EmptyMon Feb 10, 2014 10:10 pm by Jessy Green

Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Pyrh8MP▶Top poster:
Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 KTeTdGJ▶The Staff

Restaurante Sobrino de Botin

3 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Empty Restaurante Sobrino de Botin

Post by Camille. Mon Jan 13, 2014 10:38 am

First topic message reminder :

Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Casa-Botin-Restauran
Camille.
Camille.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 506
Join date : 2014-01-13

Back to top Go down


Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Empty Re: Restaurante Sobrino de Botin

Post by Beth. Sat Jan 18, 2014 3:43 pm

Наблюдавах това, което Зак ми показа мълчаливо. Щях да излъжа обаче, ако кажех, че не съм изненадана. Или впечатлена. Повдигнах вежди, докато той приложи на практика какво може, което автоматично ми показа колко точно е развита способността му, свързана с телепатията и мозъка. 
Хващайки ръката му, кимнах в отговор на последния му въпрос в главата ми и също му отвърнах телепатично
"Мисля, че със сигурност съм готова да тръгваме." - усмихнах му се, без да издавам впечатленията си от това, което той можеше и го поведох навън, но през задния вход, от където двамата бяхме дошли преди малко. Не знаех защо, но главните врати на заведението не ми се струваха като добра идея за измъкване. Наречете го предпазливост, ако щете .. Просто не исках да се натъкваме на още повече ситуации, като тази с храната ни на масата и бързо крачех към задната забутана уличка, към която водеше задния изход. Може би от там беше възможно да се телепортираме, тъй като нямаше никой, освен контейнерите и не беше като да има кой да ни види там. Усещайки, че все още стисках ръката на Зак за подкрепа, побързах да го пусна и отново казах в главата му, размишлявайки
"Какво мислиш, че беше всичко това? Цялата тази странна ситуация с храната .. Дали "Ултра" са ни надушили?" - не можех да не се зачудя, но бях в недоумение как го бяха направили, тъй като двамата със Зак си изглеждахме най-нормално и като всеки друг човек, така че .. Може би от организацията бяха подслушали разговора ни? Говорехме доста за "Утрешните Хора" и други подобни .. дали наистина ни бяха дочули? И как изобщо беше възможно? Определено недоумявах - цялата тази ситуация ме беше върнала към острото осъзнаване колко точно наложително беше да унищожим "Ултра" и всичко, свързано с тях.
Beth.
Beth.
The Tomorrow people
The Tomorrow people

Posts : 38
Join date : 2014-01-13

Back to top Go down

Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Empty Re: Restaurante Sobrino de Botin

Post by Zack Scarlet Sat Jan 18, 2014 5:09 pm

Най - вероятно ни бяха разкрили когато излязохме навън и са дочули разговора ни пък и все пак те знаят ние как изглеждаме. Имат всичко в техните си технологии които използват за да ни намерят. Зак дори не се съмняваше и да ги търся скоро и по миризмата им или нещо от този сорт. След като тя му пусна ръката той си я премести върху рамото на Бет,а след това двамата се телепортираха на съвсем друго място. Те вече не бяха в опасното заведение. След като се телепортираха той въздъхна и каза:
-Не знам. Най - вероятно наистина са ни разбрали къде сме когато излязохме навън. Те знаят ние как изглеждам не се учудвам и да знаят къде се храним,но все пак не е сигурно дали са били те. Може просто някой да е решил да си направи шега или нещо подобно.Трябва да бъдем предпазливи все пак и да не сваляме гарда си дори и за секунда.


P.S: Избери си място за писане и ми дай линк на PM ако ти е интересно РП-то разбира се.
Zack Scarlet
Zack Scarlet
The Tomorrow people
The Tomorrow people

Posts : 42
Join date : 2014-01-13

Back to top Go down

Restaurante Sobrino de Botin - Page 2 Empty Re: Restaurante Sobrino de Botin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum