Tomorrow People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EZxKVDE
↳ Добре дошли!
!
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. Vd5Gyku▶Вие сте влезнали като:
Log in

I forgot my password

You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. INhxvfC▶Най-ново:
Latest topics
» Станете наши приятели ;;;
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyMon Apr 07, 2014 7:13 pm by .Nathaniel

» Irena Salmon
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyMon Mar 24, 2014 1:44 pm by Irena Salmon

» Търся си половинка, fwb & бивши
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyTue Feb 18, 2014 5:28 pm by Aphrodite.◆

» Търся си другарче за гиф рп
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyTue Feb 18, 2014 5:27 pm by Aphrodite.◆

» Може би вълкът е влюбен в луната и всеки месец плаче за любов, която никога няма да достигне...
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyTue Feb 18, 2014 5:15 pm by John Young

» Another girl with severe past which made ​​her to be a bitch (Rebekah M.)
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyTue Feb 18, 2014 1:00 pm by John Young

» CHRISTOPHER&CAMILLE.
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyThu Feb 13, 2014 10:56 am by Camille.

» Гората
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyWed Feb 12, 2014 5:40 pm by Clara;

» Търся си друграче за минало или бъдеще
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. EmptyMon Feb 10, 2014 10:10 pm by Jessy Green

You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. Pyrh8MP▶Top poster:
You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. KTeTdGJ▶The Staff

You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word.

2 posters

Go down

You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. Empty You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word.

Post by ▲.Rebekah Sat Jan 18, 2014 7:53 pm





rebekah daniels.


once ime i was real, i will be real once again


23| agent | phoebe tonkin


I'm looking at an angel аnd believe me when I say. She got that whole place blowing.
Тя спеше. Лицето й бе придобило топъл, приветлив вид, нямаше го усещането за студенина, което те превземаше щом те погледне с големите си сини очи. В момент като този, хората можеха да се заблудят относно характера й, да я сметнат за ангел. А тя в никакъв случай не беше такава. Сърцето й бе черно, мрачно и безчувствено. Тя бе от типа жени, които можеха да те изненадат във всеки един момент. На лицето й често бе онази усмивка, която лъжливо примамваше хората към нея. Вивиан не бе от доверчивите, не беше лесно някой да я заблуди и измами.
Имаше дни, в които сякаш тъмнотата напускаше сърцето й и тя се превръщаше в напълно нов човек. В малко момиче, нуждаещо се от подкрепа и защита. Допускаше хората около нея да видят добрината й, да разберат, че „монетата” има и друга страна. Страна, която бе толкова чиста и неопетнена, невинна и искрена. Вивиан изгледаше напълно уязвима и беззащитна, сякаш и най-малкото нещо е способно да я пречупи. А тя, тя се бореше с тази си страна. Опитваше да я изтръгне от себе си, защото се страхуваше, че ако си позволи да чувства, да й пука за някого, един ден ще го изгуби и няма да може да понесе загубата му. Чувстваше се слаба, когато позволяваше на някой да надникне в душата й и да види колко е лесно да я наранят всъщност. Дани не позволяваше някой да й противоречи и да успорва заповедите й. Беше импулсивна, водеща се от първичните си инстинкти. Вивиан имаше онази искра в очите си, която издаваше, че е необикновена. Че е невъзможно някой да я укроти и подчини на себе си. Тя бе напълно необуздана, никога не се отказваше и не позволяваше да властват над нея. Беше като диво цвете насред пустинята.
This is my perfect nightmare. So when will i wake up and scream: No way, no way, no way!
Празнина, мрак, студенина. Това бе всичко, което се бе настанило удобно в съня й. Една огромна черна дупка, в която тя пропадаше. Не виждаше нищо и никого, бе напълно сама и нямаше кой да я спаси. Викаше и крещеше, но никой не я чуваше. И тогава някой хвана ръката й. Издърпа я от бездната, в която се намира и я върна към живота. Кожата му бе мека, топла. Но точно, когато повдигна поглед, за да види лицето на мъжа, на своя спасител, всичко изчезна.
Вивиан рязко отвори очи и надигна слабото си тяло до седнало положение. Русата й права коса бе паднала от двете страни на лицето й, нежно галеше раменете на момичето. Няколко капчици пот се бяха появили по челото й, а очите й объркано обикаляха из стаята, сякаш за да й напомнят, че това бе само кошмар. Ръцете й стиснаха недоволно белия чершаф, с който бе завита, смачквайки го агресивно в ръцете си. Въздъхна тежко и поклати глава. Отново отпусна тялото си назад, впервайки поглед в мрака, очаквайки изгрева на слънцето, което да приветства новия ден. След по-малко от час, прекаран въртейки се в голямото си легло, Вивиан отново заспа, но този път тъмнината не бе придружила съня й. Всъщност, тя не сънува нищо повече. След няколко часа отново щеше да се събуди, щеше да облече дрехите си и да се усмихне.


▲.Rebekah
▲.Rebekah
Agent
Agent

Posts : 1
Join date : 2014-01-18

Back to top Go down

You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word. Empty Re: You say it's over and treat me like you don't know who I am. I'll tell you what, love is just a four letter word like it or not, love is just a four letter word.

Post by - Cara Coburn. Sat Jan 18, 2014 7:54 pm

добре дошла
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum