Tomorrow People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
  Nessie ;3 EZxKVDE
↳ Добре дошли!
!
  Nessie ;3 Vd5Gyku▶Вие сте влезнали като:
Log in

I forgot my password

  Nessie ;3 INhxvfC▶Най-ново:
Latest topics
» Станете наши приятели ;;;
  Nessie ;3 EmptyMon Apr 07, 2014 7:13 pm by .Nathaniel

» Irena Salmon
  Nessie ;3 EmptyMon Mar 24, 2014 1:44 pm by Irena Salmon

» Търся си половинка, fwb & бивши
  Nessie ;3 EmptyTue Feb 18, 2014 5:28 pm by Aphrodite.◆

» Търся си другарче за гиф рп
  Nessie ;3 EmptyTue Feb 18, 2014 5:27 pm by Aphrodite.◆

» Може би вълкът е влюбен в луната и всеки месец плаче за любов, която никога няма да достигне...
  Nessie ;3 EmptyTue Feb 18, 2014 5:15 pm by John Young

» Another girl with severe past which made ​​her to be a bitch (Rebekah M.)
  Nessie ;3 EmptyTue Feb 18, 2014 1:00 pm by John Young

» CHRISTOPHER&CAMILLE.
  Nessie ;3 EmptyThu Feb 13, 2014 10:56 am by Camille.

» Гората
  Nessie ;3 EmptyWed Feb 12, 2014 5:40 pm by Clara;

» Търся си друграче за минало или бъдеще
  Nessie ;3 EmptyMon Feb 10, 2014 10:10 pm by Jessy Green

  Nessie ;3 Pyrh8MP▶Top poster:
  Nessie ;3 KTeTdGJ▶The Staff

Nessie ;3

2 posters

Go down

  Nessie ;3 Empty Nessie ;3

Post by Renesmee Thu Jan 16, 2014 11:09 pm

  Nessie ;3 Tumblr_mzauk8OTEk1r8b40zo1_500

1.Име:


Ренесме беше име някога значило нещо за мен..В момента, когато бях далеч от близките си, това бяха просто две незначителни думи, с които хората ме назоваваха.

2.Години:


Едва 21 години бяха минали от живота ми, а колко уморена се чувствах..Бях извършила много грешни и много правилни неща, но единствено грешните излизаха на показ.

3.Раса:


Нищо особено - просто обикновен човек с големи, вероятно неосъщствими мечти.

5.Дарба:


За съжаление така и не бях дарена с нещо, по-специално от рисуването.. Това беше единственото, което що-годе можех и правех желание, а за по-специални дарби не смеех и да си мечтая.

  Nessie ;3 Tumblr_mzeok2o23r1sige4ho1_500


6.Външен вид:


Не можех да се оплача от това как изглеждам.Разбира се представителите на моя пол като вампири, демони, ангели и тем подобни, които определено ме биеха със съвършенството си.Но аз все още не бях наясно за тях, така че нямаше от какво да се оплача.Зелените ми очи бяха добре подчертани от тъмната ми коса.Тялото ми беше стройно и високо, отделях му заслуженото време.Също винаги съм харесвала добре изразените си черти и подредените си бели зъби, които в комплект с плътните ми, червени устни правеха забележителна усмивка.Често бях обект на внимание от мъжете и предполагам, че още съм.Но това рядко ме интересува.

  Nessie ;3 Tumblr_mzbendfEPY1sp3ynbo1_500


7.Характер:


Мога да се опиша и с една дума.Буйна.Не не съм от хората, които биха взели съвет от който и да било.Често употребявам наркотици, с което не се гордея, под извинението, че живота ми е твърде труден. Израснала съм е в разкош, което не винаги е толкова хубаво, но определено не съм се превърнала в поредната богаташка лигла, а всъщност единственото, което искам е вече да не се чувствам сама.Обичам до смърт малкото си близки хора, но и трудно се доверявам и допускам до себе си.

  Nessie ;3 Tumblr_mzdvcpNkLK1qbdmyao1_500


8.История:


~ЕДНА ЛЯТНА ВЕЧЕР ОТ ЖИВОТА НА НЕСИ~
- Това беше.Стигнах дъното..Не мога да повярвам, че стигнахме до тук, Клер.
Трепереше.Не, направо се тресеше.От страх, от мъка, от отчаяние, от самосъжаление.Всички тези емоции образуваха вихрушка в съзнанието й. Как беше стигнала толкова бързо до дъното?
- Вината не е наша!Той прекали.. той.. той си е виновен.
Да, Клер винаги знаеше как да запази самообладание във всички ситуации.Но в момента.. в момента то беше нечовешки жестоко. На Неси й се искаше да може да я нарече своя приятелка и то не за друго, а за да може да се похвали, че истинска нейна приятелка е била до нея в такъв момент.Но нямаше шанс.. та те бяха.. бяха толкова различни.
- Чуй ме, Неси. Нямаше какво да направим.А и.. не е напълно сигурно, че е мъртъв.
Тя хвана раменете й, в опити да спре треперенето, но беше безуспешно. Неси беше твърде потресена, за да се успокои.
- Няма пулс, нито диша.. Според мен няма някъде да е по-мъртъв от това.
Загледа се в нищото. Не можеше да мисли или да асимилира.Не виждаше добър изход от ситуацията.
- Трябва да се обадим на полицията..
- Не!Луда ли си?Те.. те ще ни вкарат в затвора!Трябва ние да го погребем.
- Но не може така.Трябва паметта му да бъде почетена от семейството му.Ще се тревожат за него.
- Та той е просто един пропаднал наркоман, кой би го почел?
Сърцето й се сви.Та не бяха ли и те точно като него?Нали именно затова се забираха заедно?И тя ли щеше да свърши като него един ден?По дяволите..
- Хайде, Ренесме. Знаеш, че няма какво друго да направим.
- Не мога да повярвам, че ме караш да правя това.
Изправи се от леглото все още трепереща и с леко притворени очи.Надяваше се това да създаде илюзията, че цялата вечер е била просто сън.
*СЛЕД НЯКОЛКО ЧАСА*
Коленичеше пред разровената земя, ридаейки.Не спираше да се пита как бе стигнала толкова долу и да се моли на Господ да й помогне да излезе от тази каша. Клер си беше тръгнала вероятно от вече час, но Неси не можеше и да помръдне. Усещаше само собствения си провал и как потъва все по-надълбоко.Юлската жега пареше кожата й и караше сълзите й да изсъхнат преди още дори да са достигнали шията й, но това не й пречеше да остане неподвижна.Просто седяща така с часове, а може би и дни без никой да я потърси.Както нямаше да потърсят и него.Колко жалко..

10.Лика,който ползвам е:


Mila Kunis
Renesmee
Renesmee
I'm just a human
I'm just a human

Posts : 9
Join date : 2014-01-16

Back to top Go down

  Nessie ;3 Empty Re: Nessie ;3

Post by - Cara Coburn. Thu Jan 16, 2014 11:15 pm

добре дошла :) Приятно прекарване.
- Cara Coburn.
- Cara Coburn.
Bad ass admin
Bad ass admin

Posts : 703
Join date : 2014-01-12

https://tomorrowpeoplerpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum